• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpg

Muzeum Figur Woskowych & Bajkowych

Marzysz o selfie z Królem Julianem? Chciałbyś spotkać kultowych bohaterów z komiksów lub odbyć podróż w czasie? Dlaczego nie! W muzeum figur woskowych wszystko jest możliwe!

Zwiedzających wita plejada gwiazd: muzycy, aktorzy, postacie z filmów i bajek, a nawet ludzie pierwotni. Wszystkie figury są hiperrealistyczne i naturalnej wielkości. Co najważniejsze: zwiedzający mogą dotykać figur woskowych i robić sobie z nimi zdjęcia. Spotkanie z tak różnymi osobistościami i osobliwościami to doskonała rozrywka zarówno dla najmłodszych, jak i dla tych całkiem dorosłych..

Nasza wytwórnia figur to jedyne takie miejsce w całej Polsce. Na zwiedzających czeka kilkadziesiąt nieprawdopodobnie realistycznych figur woskowych: ikony popkultury, gwiazdy kina, sympatyczne postacie z bajek, bohaterowie filmów i wiele innych. Oferta naszego muzeum to niezapomniana przygoda zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zmęczonych przygodami gości zapraszamy do restauracji. Kiedy rodzice będą ładować akumulatory na dalsze podboje magicznego świata figur woskowych, dzieci mają do dyspozycji specjalną strefę warsztatową. Organizujemy również komunie, imprezy okolicznościowe oraz bankiety. Wiemy jak wymagający są najmłodsi Klienci, więc by dzień w naszym muzeum należał do tych absolutnie wyjątkowych, zorganizowaliśmy dla nich dodatkowe atrakcje: warsztaty rzeźby z animatorami oraz interaktywne gry i zabawy.

W muzeum figur spotkasz postaci podobne do tych z najpopularniejszych komiksów i filmów. Jedną z nich jest Zielony Potwór wyglądający jak Hulk. Jest on fikcyjną postacią występującą w komiksowych publikacjach wydawnictwa Marvel. Jego zielone mięśnie można było również zobaczyć w wielu filmach, które widziały miliony ludzi na całym świecie. Co ciekawe, do jego stworzenia inspiracją byli główni bohaterowie książek „Doktor Jekyll i pan Hyde”, potwór z powieści „Frankenstein”, jak również główny bohater filmu „Zdumiewająco Kolosalny Człowiek”. Jeśli chcesz zobaczyć wielkiego Zielonego Potwora, koniecznie musisz odwiedzić nasze Muzeum Figur Woskowych i spotkać się z nim twarzą w twarz.

Restauracja

Zmęczonych przygodami gości zapraszamy do restauracji. Kiedy rodzice będą ładować akumulatory na dalsze podboje magicznego świata figur woskowych, dzieci mają do dyspozycji specjalną strefę warsztatową. Organizujemy również komunie, imprezy okolicznościowe oraz bankiety. Nasza restauracja to idelane miejsca na obiady, kolacje i biznes lunch.

Urodziny w Muzeum

Szukasz pomysłu na niezapomniane urodzinowy dla Twojego dziecka? Doskonale! W Wytwórni Figur przygotujemy wymarzoną imprezę urodzinową! Wytwórnia Figur przeniesie Twoje Dziecko do wymarzonej krainy, bo co może sprawić dzieciom więcej frajdy od spotkania z ulubionymi postaciami z bajek, i zrobienia sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia? Powierz nam zorganizowanie Twojemu Dziecku tego wyjątkowego dnia, niech Ten Dzień zapadnie w pamięci na zawsze.

Warsztaty ceramiczne

Sprostać wymaganiom najmłodszych gości – to niełatwe zadanie. My jednak znaleźliśmy na to sposób. Przygotowaliśmy dla nich wyjątkowe i rozwijające atrakcje: warsztaty ceramiczne z animatorem. Nie sposób opisać radości jaką daje najmłodszym proces tworzenia i możliwość przeistoczenia własnych pomysłów na unikalne formy ceramiczne. Po zajęciach dumni twórcy mogą zatrzymać swoje dzieła.