• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpg

O konkursie

Weź udział w konkursie i wygraj bilety dla całej klasy do jednej z niesamowitych atrakcji południowej Polski! Do wygrania bilety do Energylandii, Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie oraz wyprawa na emocjonujący spływ pontonami z firmą Ski-Raft!

 Ogłaszamy konkurs przeznaczony dla szkół z terenu całej Polski! Wystarczy, że do 5 października prześlecie do nas zdjęcie swojej klasy wraz z opisem wycieczki, która najbardziej zapadła Wam w pamięci. Do wygrania bilety do jednej z trzech największych atrakcji południowej Polski! Przeżyjcie z nami niezapomnianą przygodę! 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) przesłać na adres redakcji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcie swojej klasy wraz z artykułem opisującym wycieczkę szkolną;

2) polubić stronę www.facebook.pl/ nawypadpl.

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wyłoni 5 najlepszych prac, które opublikuje na stronie www.nawypad.pl oraz na facebooku www.facebook.pl/nawypadpl. Zwycięzcę wyłonią internauci, którzy w dniach od od 15 do 20 października oddawać będą swoje głosy na najlepszą pracę.*

Nagroda główna: 30 biletów do Parku Rozrywki Energylandia

II miejsce: 30 biletów do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie

III miejsce: 30 bletów na spływ pontonowy Ski-Raft w Bardo (wraz z opieką instruktorów)

* Przesłanie materiałów konkursowych równoznaczne jest z akceptacją regulaminu. 

 

 

1. Energylandia w Zatorze

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia dzieli nas niespełna 17 kilometrów.

 2. Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie 

JuraPark w Krasiejowie to idealne miejsce na weekendową wycieczkę ze znajomymi lub rodziną. Krasiejów położony jest zledwie pół godziny drogi od Opola, w kierunku Ozimka. Dojeżdżając na miejsce możemy skorzystać z odwiedzenia dwóch obiektów: JuraParku oraz Parku Nauki i Ewolucji Człowieka, gdzie staniecie się świadkami fascynujących przemian i dołaćzycie do wybranego grona podróżników w czasie!

 

 3. Spływ pontonowy SKI-RAFT w Bardo

Spływy pontonowe Bardo to bardzo bezpieczna forma aktywnego wypoczynku. Trasa spływu pontonem, przebiega przez Przełom Bardzki na Nysie Kłodzkiej, uważany za jedno z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju. Każdego sezonu gościmy kilkadziesiąt tysięcy turystów, chętnych na przeżycie niezapomnianej przygody lub po porostu, pragnących odwiedzić Sudety. Atrakcje czekają na wyciągnięcie ręki. Pontony Bardo to dobry wybór!

 

moncler pas cher moncler pas cher moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher doudoune moncler pas cher piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet piumini moncler outlet parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher parajumpers pas cher golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet golden goose outlet nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher nike tn pas cher stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet nike tn pas cher nike tn pas cher cheap nfl jerseys supreme outlet