• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpg

O konkursie

Weź udział w konkursie i wygraj bilety dla całej klasy do jednej z niesamowitych atrakcji południowej Polski! Do wygrania bilety do Energylandii, Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie oraz wyprawa na emocjonujący spływ pontonami z firmą Ski-Raft!

 Ogłaszamy konkurs przeznaczony dla szkół z terenu całej Polski! Wystarczy, że do 5 października prześlecie do nas zdjęcie swojej klasy wraz z opisem wycieczki, która najbardziej zapadła Wam w pamięci. Do wygrania bilety do jednej z trzech największych atrakcji południowej Polski! Przeżyjcie z nami niezapomnianą przygodę! 

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1) przesłać na adres redakcji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zdjęcie swojej klasy wraz z artykułem opisującym wycieczkę szkolną;

2) polubić stronę www.facebook.pl/ nawypadpl.

Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wyłoni 5 najlepszych prac, które opublikuje na stronie www.nawypad.pl oraz na facebooku www.facebook.pl/nawypadpl. Zwycięzcę wyłonią internauci, którzy w dniach od od 15 do 20 października oddawać będą swoje głosy na najlepszą pracę.*

Nagroda główna: 30 biletów do Parku Rozrywki Energylandia

II miejsce: 30 biletów do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie

III miejsce: 30 bletów na spływ pontonowy Ski-Raft w Bardo (wraz z opieką instruktorów)

* Przesłanie materiałów konkursowych równoznaczne jest z akceptacją regulaminu. 

 

 

1. Energylandia w Zatorze

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia dzieli nas niespełna 17 kilometrów.

 2. Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie 

JuraPark w Krasiejowie to idealne miejsce na weekendową wycieczkę ze znajomymi lub rodziną. Krasiejów położony jest zledwie pół godziny drogi od Opola, w kierunku Ozimka. Dojeżdżając na miejsce możemy skorzystać z odwiedzenia dwóch obiektów: JuraParku oraz Parku Nauki i Ewolucji Człowieka, gdzie staniecie się świadkami fascynujących przemian i dołaćzycie do wybranego grona podróżników w czasie!

 

 3. Spływ pontonowy SKI-RAFT w Bardo

Spływy pontonowe Bardo to bardzo bezpieczna forma aktywnego wypoczynku. Trasa spływu pontonem, przebiega przez Przełom Bardzki na Nysie Kłodzkiej, uważany za jedno z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju. Każdego sezonu gościmy kilkadziesiąt tysięcy turystów, chętnych na przeżycie niezapomnianej przygody lub po porostu, pragnących odwiedzić Sudety. Atrakcje czekają na wyciągnięcie ręki. Pontony Bardo to dobry wybór!