Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Czarna Góra

Jest to nowoczesny ośrodek narciarski powstały w 1996 roku, który obecnie jest jednym z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce.

 

Stacja narciarska Czarna Góra znajduje się w miejscowości Sienna, nieopodal Stronia Śląskiego. Jest to nowoczesny ośrodek narciarski powstały w 1996 roku i zlokalizowany w miejscowości Sienna. Jest to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce. Od momentu założenia wiele się zmieniło, corocznie prowadzone są nowe inwestycje (budowa apartamentów, condohotelu, zjeżdżalni grawitacyjnej oraz nowej kanapy) i na dzień dzisiejszy ośrodek należy uznać za ścisłą czołówkę polskich stacji narciarskich. Poprzez dobre zaplanowanie szerokich tras i terenów narciarskich, budowę odpowiedniego i wydajnego systemu wyciągów, a także rozwinięty system sztucznego naśnieżania Czarna Góra obecnie jest liderem w Sudetach, a nawet w Polsce. W rankingu publikowanym przez Onet.pl stacja narciarska znajduje się zawsze w czołówce najlepszych ośrodków.

Trasy zjazdowe


W swojej ofercie Czarna Góra przygotowała wiele tras zjazdowych przygotowanych dla narciarzy zaawansowanych oraz dla narciarzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę. Stworzone zostały także specjalne trasy i wyciągi dla najmłodszych, gdzie mogą bezpiecznie doskonalić swoje narciarskie umiejętności.

Cennik

 

 

 

 

 

 

Małopolska Energylandia