Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpgwiz_wratislavia.jpg

Pobyty nocne w „Kopalni Soli Bochnia”

Gdzie można tak naprawdę dobrze i zdrowo się wyspać i śnić kolorowe sny? Odpowiedź jest prosta… 250 metrów pod ziemią w Kopalni Soli Bochnia!

Tylko na takiej głębokości, w zabytkowych podziemnych komorach panuje absolutnie wyjątkowy mikroklimat. Powietrze przesiąknięte jodem, cisza i tajemnicza atmosfera stanowią o wyjątkowości tego jedynego w swoim rodzaju miejsca. Wszyscy znamy powiedzenie: sen to zdrowie, ale w żadnym innym miejscu nie nabiera ono tak pełnego wymiaru jak w Kopalni Soli Bochnia. Wyjątkowy mikroklimat korzystnie wpływa na układ oddechowy, łagodzi objawy alergii i wzmacnia odporność organizmu.

Zwiedzanie kopalni, podziemne boisko sportowe, 140 metrowa zjeżdżalnia i mini plac zabaw to atrakcje, które czekają na uczestników pobytu nocnego. W komorze Ważyn, największym spośród wyrobisk bocheńskiej kopalni znajdują się też punkt gastronomiczny „Ważynek" z pyszną włoską kawą i serwowaną chyba najgłębiej na świecie świeżą pizzą oraz sklepik z souvenirami. Pobyt Nocny w Kopalni Soli Bochnia to także doskonała propozycja wycieczki szkolnej, która łączy w sobie integrację, edukację i stanowi okazję do wypoczynku w leczniczym mikroklimacie podziemnych komór solnych.

KONTAKT:

Biuro Obsługi Turystycznej

tel. 14 692 67 52

tel. 14 692 67 54

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.kopalnia-bochnia.pl

facebook.com/kopalniabochnia/