Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Park Przygody Adventure w Zakopanem

Park Przygody Adventure to wyjątkowe miejsce zabaw dla całej rodziny. Przygotowane z myślą o aktywności na wolnym powietrzu. 

 Park Przygody Gubałówka to miejsce zabawy, rekreacji i rozrywki na otwartym powietrzu. Park mieści się na samym szczycie Gubałówki, przy górnej stacji kolejki krzesełkowej - Szymoszkowa. Bawić się tu mogą zarówno osoby dorosłe oraz dzieci i młodzież. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają doświadczeni i przeszkoleni instruktorzy. Cała kadra obsługująca Park Przygody mówi w języku angielskim.

Na turystów czekają dwie trasy w parku linowym - Trasa Junior oraz Trasa Duża, zjazd 350 metrową tyrolką zakończony lądowaniem w bezpieczny sposób. Wielu niezapomnianych wrażeń dostarcza również skok z 14 metrowej wieży oraz zjazd po stoku narciarskim w dużej 3 metrowej kuli - Zorbing, inaczej zwana Zorba. Można także skorzystać z wysokiej na 14 metrów ścianki wspinaczkowej lub spędzić miło czas w strefie relaksu na naszych leżakach do opalania. Dodatkowo dysponujemy Segwayami, quadami oraz skuterami śnieżnymi w porze zimowej .

Adventure Park Przygody Zakopane to miejsce przygotowane z myślą o dobrej zabawie i rozrywce dla turystów odpoczywających w Zakopanem, także dla dzieci i młodzieży, które w ramach wycieczek szkolnych odwiedzają Podhale. Cały system Parku Przygody Gubałówka zaprojektowany i stworzony został w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła cieszyć się ciekawą przygodą na Gubałówce. Nasze wszystkie atrakcje to cały dzień dobrej zabawy, znajduje się u nas - park linowy, najdłuższa w Polsce tyrolka, ścianka wspinaczkowa,zorba , paintball , quady, skutery śnieżne oraz wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży oraz imprez integracyjnych.

 

ADVENTURE - Park Przygody Gubałówka
Sieć: Trollandia Parki Linowe

Telefon
+48 880 750 339

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.park-przygody-gubalowka.pl

 

 

Małopolska Energylandia