Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Stacja Narciarska Polana Sosny

Jak na narty to tylko do... Niedzicy! Jazda w dzień i w nocy na specjalnie przygotowanych i oświetlonych trasach rodzinnej Stacji Narciarskiej Polana Sosny!

Ośrodek Narciarski Polana Sosny położony jest na zboczu granicznego szczytu Sosny, należącego do Magury Spiskiej, w miejscowości Niedzica ze wspaniałym i niepowtarzalnym widokiem na jezioro, elektrownię wodną oraz XIV-wieczny Zamek Dunajec, Pieniny i Tatry. Stoski zjazdowe są sztucznie zaśnieżane, ubijane ratrakiem nagłośnione i oświetlone. Proponujemy naszym gościom różnorodne trasy zjazdowe: dla początkujących, zaawansowanych oraz dla najmłodszych - Park Kubusia. Nie zapomnieliśmy także o snowboardzistach. Najdłuższa trasa zjadowa posiada długość aż 800m.  Od górnej stacji najdłuższego wyciągu prowadzona jest w kierunku Kacwina narciarska trasa biegowa - jedyna taka w okolicy, licząca 8 km długości. 

Przy dolnej stacji wyciągu działaja stylowe górskie szałasy gastronomiczne, gdzie po szaleństwie na stoku można zjeść smaczne potrawy. Na stoku zapewniona jest także opieka GOPR, bezpłatny parking oraz dwie szkoły narciarskie.

Na narciarzy i snowboardzistów czekają:

- 3 wyciągi narciarskie,

- 5 tras zjazdowych

- 2 szałasy gastronomiczne

- 2 szkółki narciarskie

- wypożyczalnia sprzętu narciarskiego

- placówka GOPR

- bezpłatny parking

SZKOŁA NARCIARSKA NA POLANIE SOSNY

Szkoła narciarstwa i snowboardu /tel. 885 70 70 71/

Link do pełnej oferty szkoły

Cennik:

 

 

 

 

 

Małopolska Energylandia