Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Niedzica

To magiczne miejsce na styku kultur Spisza i Pienin. Odwiedzenie tego regionu Polski gwarantuje niezapomniany odpoczynek nad czystym jeziorem, piaszczystymi plażami, smaczną i oryginalną kuchnię, ciekawą kulturę, szlaki piesze i rowrowe oraz wspaniałe zabytki!

 Jeżeli szukacie ciekawych miejsc, oferujących tanie noclegi, wyżywienie wraz z atrakcjami edukacyjno-poznawczymi, serdecznie zapraszamy do Centrum Turystyki i Rekreacji Niedzica.pl w Niedzicy. Miejscowości przyciągającej pięknem zabytków, wyjątkową atmosferą oraz bliskością jezior i gór. Perłami architektonicznymi są między innymi: średniowieczny zamek Dunajec, nowoczesna i potężna elektrownia wodna z zaporą oraz Restauracja Dwór w Ośrodku Rekreacyjnym Polana Sosny wpisana w Szlak Architektury Drewnianej.

Zapraszamy do Niedzicy na niezapomnianą wycieczkę szkolną z noclegami w naszych trzech obiektach!

Na Państwa życzenie w przypadku wykupienia noclegów w naszych trzech obiektach w Niedzicy możemy pomóc zorganizować m.in. zwiedzanie Zamku Dunajec w Niedzicy oraz ruin Zamku w Czorsztynie, pomożemy wybrać się na spływ tratwami flisackimi Przełomem Dunajca do Szczawnicy, zoranizujemy wyjazd kolejką krzesełkową na Palenicę lub Kasprowy Wierch oraz zwiedzanie zabytkowych kościółków na Szlaku Architektury Drewnianej.

 Odwiedzając nasze malownicze okolice, macie niepowtarzalną okazję wybrać się na niezapomniane wycieczki górskie z przewodnikiem po Pienińskim Parku Narodowym, a także wziąć udział w rejsie statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim i poznać nasze okolice z nieco innej perspektywy. A gdyby doznań wciąż było Wam mało organizujemy zawiedzanie zapory i Elektrowni Wodnej, gdzie młodzież ma okazję poznać techniczne zasady jej działania
wycieczki górskie z przewodnikiem po Pienińskim Parku Narodowym
rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim
zwiedzanie zapory i Elektrowni Wodnej w Niedzicy oraz zapoznanie młodzieży z technicznymi zasadami jej działania - projekcja filmu
wypożyczenie rowerów, boisko do piłki siatkowej i plażowej, kort tenisowy, halę sportową, salę gier z kręgielnią, stołem tenisowym i bilardem, 18 torowe pole do minigolfa
rezerwację hali sportowej w centrum Niedzicy - 2 km od Domu Wypoczynkowego Pod Taborem przystosowana jest do piłki ręcznej, piłki nożnej.
wycieczki na Słowację (baseny termalne, jaskinie, zamki)
wycieczki z przewodnikiem w góry, m.in. na Trzy Korony, Sokolicę, do Wąwozu Homole, Rezerwatu Biała Woda
dyskotekę, ognisko z pieczeniem kiełbasek, wieczór folklorystyczny itp.
zjazdy rynną grawitacyjną z Góry Wdżar
przejażdżki wozami z pochodniami.
 
Dodatkowe atrakcje dostępne w okolicy:
ścieżka ekologiczna obejmująca 5 stanowisk na terenie między Polaną Sosny, koroną zapory a zamkiem młodzież będzie mogłą zapoznać się z florą i fauną typową dla Pienin.
2 torowa kręgielnia w pełni automatyczna
salon gier (bilard, stół do tenisa, dart, air jockey, piłkarzyki)
wypożyczalnia rowerów górskich
kort tenisowy, boisko do siatkówki plażowej, piłki nożnej, pole do minigolfa
gabinet odnowy biologicznej: sauna, siłownia, jacuzzi, solarium, hydromasaż
przystań wodna z wypożyczalnią sprzętu wodnego (rowerki, kajaki)
strzeżona plaża nad Jeziorem Czorsztyńskim
plaża piaszczysta na Polanie Sosny nad Dunajcem
plaża piaszczysta w bliskim sąsiedztwie Hotelu** Pieniny nad Niedziczanką
 
 
Z przyjemnością odpowiemy na pytania Państwa i udzielimy dodatkowych informacji oraz przygotujemy pełną, szczegółową ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb. Nie mniej jednak kompleksowe usługi świdczymy tylko i wyłacznie dla grup korzystających z naszych obiektów ( noclegi + wyżywienie ) - pozostałych organizatorów zapraszamy do kontaktów bezpośrednio z właścicielami i gestorami poszczególnych usług i atrakcji.
 
 
Dodatkowych informacji udziela oraz rezerwację prowadzi dział marketingu:
tel. 604 671 976
tel. 18 334 77 05
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Małopolska Energylandia