Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpgwiz_wratislavia.jpg

Idea portalu

Idea portalu Nawypad.pl

Nawypad.pl to portal turystyczny, który powstał w 2014 roku. Jego celem jest dostarczanie informacji o najciekawszych miejscach południowej Polski. Znajdziecie tu takie atrakcje turystyczne jak: Parki Rozrywki, Zamki, Pałace oraz gminy atrakcyjnie turystycznie. Ideą portalu jest stworzenie miejsca, gdzie pozyskacie szczegółową wiedzę na temat atrakcji turystycznych, dlatego region Południowej Polski podzielono na działy: atrakcje Dolnego Śląska, atrakcje Opolskie atrakcje, atrakcje Śląska i Małopolskie atrakcje turystyczne w których opisujemy lokalne atrakcje, a także opisujemy✓ Wydarzenia✓ Imprezy i tworzymy ✓ Przewodniki.

            Cieszy nas rosnące zainteresowanie naszym portalem. Postanowiliśmy podzielić się nadesłanymi wiadomościami i bazując na własnych obserwacjach stworzyliśmy  lokalne przewodniki i filmy, które zawierają najciekawsze miejsca poszczególnych regionów. Co z tego powstało? Katalog Karkonosze Atrakcje Turystyczne ✓ Katalog Opolskie Atrakcje Turystycznie ✓ Katalog Wrocław i Okolice ✓ Katalog Kotlina Kłodzka ✓ Informator Turystyczny dla szkół. Są to lokalne przewodniki z ciekawymi atrakcjami turystycznymi.

Katalog Karkonosze atrakcje turystyczne - opisuje najciekawsze obiekty z tego regionu. Znajdziecie w nim atrakcje z Karpacza, Kowar, Piechowic, Mysłakowic, Szklarskiej Poręby, Jeleniej Góry: Huta Julia, Park Miniatur Kowary, Muzeum Klocków Lego, Sztolnia Kowary, Muzeum Zabawek, Budowle Świata Mysłakowice, Kopalnia Podgórze, Żelazny Tygiel, Chata na Głowie, Chata Grawitacyjna, Papugarnia Karpacz czy Park Bajek, Muzeum Mineralogiczne, Siedlisko Pstrąga, Zjeżdżalnia grawitacyjna Kolorowa, Tor kartingowyw DoładujEmocje, a także Zamek Księcia Henryka i Pałac Wojanów. Karkonosze to również liczne szlaki turystyczne prowadzące na Śnieżkę, a także piękne wodospady: Wodospad Szklarki, Wodospad Panczawski i Dziki Wodospad. Zapierające dech w piersiach widoki, malownicze schroniska górskie i zadbane  miejscowości takie jak Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba, Kowary sprawiają, że turyści chętnie przybywają tu na wakacje, ferie i wycieczki szkolne.

Wraz z sukcesem katalogu Karkonosze atrakcje turystyczne, powstał kolejny obszerny katalog Opolskie atrakcje turystyczne. To zbiór najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych miejsc z województwa Opolskiego. W katalogu znalazły się takie atrakcje jak: słąwny Zamek Moszna, Jura Park Krasiejów, Gród Rycerski Byczyna, Fabryka Robotów, Odwrócony Domek, Wake Park Rueda Januszkowice, Rosenau Zaginione Miasto, Łowisko Pstrąg Moszczanka, Statek Opolanin, Park Linowy KanYon, Hoplandia, Stumilowy lasek, tor wyścigowy Silesia Ring, Zjeżdżalnia grawitacyjna Alpine-Coaster, Port Jachtowy w Krapkowicach, spływy kajakowe Party Kajaki, Szlak Miejski w Głuchołazach, Kompleks rekreacyjny „Nad Białką”, Błękitna Zatoka czy Studio KIDS w Nysie.

Kolejnym stworzonym przez nas katalogiem jest Wrocław i okolice atrakcje turystyczne. To obszerny katalog, w którym znalazły się atrakcje z trzech regionów: Wrocław, Kotlina Kłodzka, Karkonosze. Adresatami broszury są mieszkańcy i turyści Wrocławia. Znalazły się w niej: Statek Wratislavia, Laser Tag Nyska, Sky Bowling, Motolotnia Wrocław, Muzeum Powozów Galowice, Muzeum Motoryzacji Topacz, Muzem Kolejnictwa na Śląsku, Jaskinia Niedźwiedzia w Kletnie, Kopalnia Złota w Złotym Stoku, Turystyczna Trasa Podziemna Nowa Ruda, Spływy pontonowe Ski-raft.pl, Pałac w Kamieńcu Ząbkowickim, Krzywa Wieża w Ząbkowicach Śląskich, Huta Szkła Kryształowego Julia, Muzem Mineralogiczne Szklarska Poręba, Kopalnia Uranu w Kletnie, Siedlisko Pstrąga, Chata na głowie, Ogród Japoński Siruwia, Ścieżka w koronach drzew – Czechy.

Jednocześnie, od kilku lat jesteśmy wydawcą Informatora Turystycznego woj. małopolskiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego, który skierowany jest do szkół i klubów sportowych na terenie całej Polski. Podpowiadamy, gdzie warto się wybrać, aby na własne oczy przekonać się jak malownicze miejsca skrywają nasze okolice. W Informatorze poznasz oferty największych atrakcji południowej Polski: Park Rozrywki Energylandia w Zatorze, Kopalnia Soli Wieliczka, Terma Bania, Kopalnia Soli Bochnia, Kotelnica Białczańska, Termy Gorący Potok, Statek Czorsztynianka, Muzeum Chleba Radzionków, Westernowy Park Rozrywki Twinpigs w Żorach, Śląskie Wesołe Miasteczko Legendia, Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu, Rosenau Zaginione Miasto Pokrzywna, Muzeum Gazownictwa w Paczkowie, Rueda Januszkowice, Wioska Indiańska Hocioka, Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie, Zamek Śląskich Legend, Budowle Świata Mysłakowice, Park Miniatur Kowary, Miejskie Muzeum Zabawek w Karpaczu, Kopalnia Podgórze Kowary, Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego, Dinopark Szklarska Poręba, Chata na głowie Miłków, Huta Julia, DoładujEmocje.pl, Żywe Muzeum Ceramiki, Pałac w Kamieńcu Ząbkowickim, Muzeum Minerałów Stronie Śląskie, Krzywa Wieża Ząbkowice Śląskie, Kopalnia Uranu Kletno, spływy pontonowe Ski-raft.pl, Siruwia Ogród Japoński w Przesiece, Statek Wratislavia żegluga pasażerska Wrocław, Sztolnie Kowary Kopalnia Liczyrzepa.

Mamy nadzieję, że będziemy pomocni przy planowaniu wakacji, weekendowych wypadów, wycieczek szkolnych, kolonii oraz obozów sportowych dla dzieci i młodzieży.

Portal cały czas się rozwija. Już niedługo poszerzymy jego działalność o sprawdzone miejsca noclegowe, a także restauracje cieszące się najlepszymi opiniami w poszczególnych regionach. Jesteśmy przekonani, że odwiedzając nasz portal zaplanujecie wspaniałe wakacje w Polsce. Do zobaczenia na szlakach!