Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Rekreacja, piękne widoki i niezapomniane przeżycia? Party Kajaki!

Spływy kajakowe to rekreacja, wypoczynek, bezpieczeństwo, piękne widoki i niezapomniane przeżycia. To także doskonała alternatywa dla tradycyjnie spędzanego czasu wolnego.

Spędzanie wolnego czasu na wodzie szturmem podbija serca Polaków. Pływają studenci, seniorzy, rodziny z dziećmi, a niektórzy na spływ kajakowy zabierają nawet swoich czworonożnych przyjaciół. Kajakarstwo to świetna możliwość do sprawdzenia swoich sił i umiejętności, a przede wszystkim doskonała forma uprawiania sportu i relaksu.  Jeśli mamy ochotę na odrobinę szaleństwa to udział w takim rajdzie na trasie kajakowej jest najlepszym rozwiązaniem, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.  Czas spędzony w kajaku to doskonały relaks dla osób preferujących aktywne formy spędzania wolnego czasu. Na kajakową wyprawę warto wybrać się na rzekę Mała Panew, która stanowi dziką, a jednocześnie bezpieczną i niezwykle malowniczą trasę. Pełną organizacją takich spływów, od specjalnego szkolenia, wynajęcia niezbędnego osprzętu, po dowóz na miejsce spływu - tym zajmuje się się firma Party Kajaki, działająca w Staniszczach Małych. Przyjeżdżając na miejsce, do Przystani Granica można skorzystać tu z kilku opcji spływów: indywidualnych, rodzinnych oraz spływów dla firm i instytucji. Po emocjonujących spływach  gospodarze oferują  ognisko lub catering - nie ma nic przyjemniejszego niż wspólne biesiadowanie przy ognisku czy grillu po dniu wypełnionym wiosłowaniem.  Kajaki to po prostu doskonała zabawa! Entuzjastów ciągle przybywa, a ci którzy wybiorą się choć raz chętnie wracają. Wychodzi więc na to, że nie pozostaje nic innego, jak rezerwować termin w kalendarzu, skompletować grupę bliskich i... ruszać z nurtem! 

Po szczegóły zapraszamy na:

www.partykajaki.pl

tel.  692 544 312

47-113 Staniszcze Małe

ul. Granica 6a