Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Wakepark w Rueda Januszkowice

Co to właściwie jest Wakeboarding? Mimo, że wiele osób pewnie nie wie jeszcze co to jest wakeboarding - choć sport ten ma już blisko 20 lat, to w Polsce trend na ten sport rozpoczął się bardzo niedawno.

Wakeboarding to sport wodny polegający na płynięciu po powierzchni wody na desce,  trzymając się liny ciągniętej przez łódź lub za pomocą wyciągu. Wakeboarding powstał z połączenia nart wodnych, snowboardingu i surfingu. Łodzie do wakeboardingu mają specjalną konstrukcję, posiadają odpowiedni kształt kadłuba, napęd śruby Direct-Drive lub V-drive, pylon lub wieżę do mocowania linki, PerfectPass (tempomat) i pomost. Mogą także posiadać fabryczne lub dokładane zbiorniki balastowe w celu uzyskania większej fali. Natomiast Wakepark to miejsce, w którym możemy pływać na wake’u. To nie tylko wyciąg do ciągnięcia ridera to również miejsce spotkań i odpoczynku. Często przy pierwszym zetknięciu z wakem w roli obserwatora szybko nabiera się chęci do spróbowania swoich sił.  Wakepark w Januszkowicach to miejsce idealne do tego typu sportu. Specjalne wyciągi, wykwalifikowani instruktorzy, baza oraz sklep - a to wszystko, by spełnić wszelkie oczekiwania gości. Pływanie na wake'u jest naprawdę proste! Już w kilka minut opanujesz podstawy i zapragniesz znacznie więcej. Do zobaczenia w Kompleksie Rueda Januszkowice!

 

Godziny otwarcia:  LIPIEC, SIERPIEŃ 2015

Pn - N   /    12:00 - 20:00

DNIA  9-11 LIPIEC - WYCIĄG NIECZYNNY (ZAWODY)

tel. 607 142 575 

www.januszkowice.kompleksrueda.pl