Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

ZAPRASZAMY na NOC MUZEÓW!

Już 18 maja, w kompleksie Sztolnia Królowa Luiza i Kopalni Guido - należących do Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, na specjalnie przygotowanych trasach, spotkacie Heksę rzucającą czary, moczącego nogi Utopka, władcę podziemi Skarbnika i może nawet samego Beboka!

Zapraszamy: różne trasy, różne atrakcje. Dla każdego przygotowaliśmy coś innego!

Tematyczne zwiedzanie podziemi w promocyjnej cenie!! Spotkanie z legendarnymi postaciami w wyjątkowej scenerii w jedyną taką Noc Muzeów.

  • Sztolnia Królowa Luiza – trasa rodzinna od 4 roku życia (Zabrze, ul. Sienkiewicza 43)

Najmłodszych z rodzicami nie może zabraknąć na Podziemnej Trasie Rodzinnej w Sztolni Królowa Luiza, a ponieważ dzieciaki chodzą spać, kiedy beboki budzą się do życia, czekamy na Was już od godziny 10.00 rano! Specjalne zwiedzanie zadowoli nawet najbardziej wymagających turystów.

  • Sztolnia Królowa Luiza - trasa turystyczna od 6 roku życia (Zabrze, ul. Wolności 408)
  • Sztolnia Królowa Luiza - trasa wodna (Zabrze, ul. Sienkiewicza 43)

Dla trochę starszych przygotowaliśmy zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej i Wodnej w podobnym klimacie magii, legend i beboków oczywiście!

  • Kopalnia Guido (Zabrze, ul. 3 Maja 93)

Kopalnia Guido może i bardziej klasycznie - lecz nie mniej fascynująco otworzy przed Wami zakamarki poziomu 320 na całą NOC.

 

Więcej informacji:

www.sztolnialuiza.pl www.kopalniaguido.pl

tel. 32 630 30 91