Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Grudniowa okazja w Sztolni Królowa Luiza!

Górny Śląsk to region pełen wyjątkowych miejsc! Na turystycznej mapie atrakcji warto pochylić się nad Sztolnią Królowa Luiza w Zabrzu i Kopalni Guido.

Liczące ponad 10km podziemne trasy turystyczne to nie tylko podróż w czasie. To odkrywanie tajemnicy pracy górników, historie o tym jak zmieniał się Śląsk, który jest Wam znany obecnie, zabawa i nauka w jednym. W czasie zwiedzania zobaczysz największy w Polsce podziemny park czynnych maszyn górniczych, przejedziesz się prawdziwą, górniczą kolejką, popłyniesz łodzią pod ulicami miasta lub zjedziesz szolą pod ziemię.

Zróżnicowana oferta Sztolni Królowa Luiza i Kopalni Guido została przygotowana tak, że w podziemną podróż może wybrać się każdy. Udostępniony dla turystów wodny odcinek Sztolni to dziś największa i jedyna tego rodzaju atrakcja turystyczna na Śląsku, wyróżniona prestiżową nagrodą Europa Nostra.

Z okazji zbliżających się świąt śpieszymy z prezentem już dziś! Odkryj w sobie dziecko, zwiedzaj, baw się i przeżywaj jak one! W dniach 1-22 grudnia wszystkie podziemne trasy zwiedzisz w cenie biletu ulgowego!!   Nie czekaj! Załóż górniczy kask już dziś, przespaceruj się korytarzem wykutym w węglu i przeżyj podziemną przygodę!

Informacje dodatkowe:

Cennik: https://www.sztolnialuiza.pl/index.php/rezerwacje

Link do rezerwacji: https://bilety.kopalniaguido.pl/

Więcej o trasach: www.podziemnaprzygoda.pl