Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Aktywny weekend - Spływy Pontonami Przełomem Bardzkim

Ski-raft to świat pełen adrenaliny i dobrej przygody, który gwarantuje bajkowe widoki i niezapomniane przeżycia. Czeka tu na Was spływ pontonami Przełomem Bardzkim.

Bajkowe widoki na przygodę... Przygoda piękna z natury! Bardo, Wrota Ziemi Kłodzkiej, to tutaj, w tym magicznym miasteczku, znajdziecie miejsce wyjątkowe, miejsce skąd można wyruszyć na wyprawę pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej, miejsce gdzie powstały Spływy Pontonowe Bardo. Miejsce gdzie można spróbować swoich sił na kajakach górskich. Miejsce z wyjątkowym widokiem na Obryw Skalny, a w tym miejscu, mogą zjeść Państwo prawdopodobnie najlepszego pstrąga w okolicy, podawanego według starej receptury z masłem czosnkowym, pietruszką i warzywami. Miejscem tym, jest Przystań Wodna Bardo, położona nad samym brzegiem Nysy Kłodzkiej. Wciśnięta w zakole rzeki, w dolinie Przełomu Bardzkiego, swoim specyficznym mikroklimatem, sprawia iż, człowiek jest zawsze pełen energii.

Na naszej przystani, do Państwa dyspozycji jest parking gdzie można bezpiecznie pozostawić swój samochód i udać się na wycieczkę pieszą, rowerową lub przesiąść się do naszego busa i wybrać na spływ pontonowy lub kajakowy Nysą Kłodzką.

Dla osób szukających dłuższych wycieczek, doskonałą propozycją będzie wejście na Obryw Skalny, punk widokowy z którego roztacza się przepiękna panorama Barda, gór Bardzkich i Przełomu Bardzkiego. Jest to również doskonałe miejsce do rozpoczęcia wycieczki do magicznego Barda. Dla osób szukających relaksu, proponujemy miejsce plażowe z ustawionymi leżakami, na których, mozna spędzić nawet cały dzień.Każdy turysta, uzyska u nas niezbędne informację dotyczące szlaków pieszych, rowerowych oraz szlaku wodnego. Przy kasie są dostępne mapy oraz informatory.

88295564 3074674599224101 6335033695962923008 n

Główna przystań początkowa, znajduje się w Ławicy. Parkingi, kasa oraz toalety, są bezpośrednio na terenie zespołu pałacowo-folwarcznego Pałac Ławica, znajdującego się tuż obok Kłodzka w samym sercu Kotliny Kłodzkiej nad Nysą Kłodzką. Z pałacu, udają się Państwo nad rzekę, gdzie czeka zarezerwowany sprzęt. Na miejscu zostanie przeprowadzone szkolenie z zakresu pływania na pontonie i zasad bezpieczeństwa. Dowiecie się również co nieco o samych Sudetach, Kotlinie Kłodzkiej i atrakcjach, jakie na was czekają. Po zakończonym szkoleniu pora ruszyć w drogę. Kultowa przystań pontonowa Ski-Raft w Bardzie przy ul. Skalnej zaprasza 7 dni w tygodniu w sezonie od marca do końca listopada. Tutaj kończy się spływ a na Państwa czeka nasz bus, by móc odwieźć kierowcę lub całą grupę do Ławicy, gdzie zaparkowali Państwo swoje auta.

www.ski-raft.pl