Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Wycieczki szkolne

Czas przenieść się w kolejny uroczy zakątek Dolnego Śląska – Ziemię Kłodzką. To magiczne miejsce, gdzie za każdym razem możemy odkryć coś zupełnie nowego. To wspaniałe, malownicze miejscowości, to zamki, zabytki, budynki obronne, to niesamowite obiekty architektoniczne. To miejsce nauki, zabawy i wiele ciekawych atrakcji. 

Ziemia Kłodzka zachwyca różnorodnością atrakcji turystycznych - warto więc zaplanować tutaj niezapomnianą szkolną wycieczkę zarówno latem, jak i zimą. Naszą podróż rozpoczynamy od odwiedzenia jednej z najsławniejszych atrakcji – Kopalni Złota w Złotym Stoku, gdzie w podziemnych korytarzach zostaniecie poszukiwaczami złota i zobaczycie jedyny w Polsce wodospad. Chcąc poznać trud pracy górników zapraszamy Was do Turystycznej Trasy Podziemnej Nowa Ruda. To miejsce dobrej zabawy i edukacji dla całych rodzin.

W miejscowości Kletno odkryjecie najdłuższą jaskinię w Sudetach i jedna z większych w Polsce czyli Jaskinię Niedźwiedzią. Tuż obok, czeka na Was Kopalnia Uranu, która zachwyci pięknem kolorowych minerałów. W Kamieńcu Ząbkowickim odkryjecie powstały w XIX wieku Pałac Marianny Orańskiej. To prawdziwa perła architektoniczna na skalę europejską.

A może marzą Wam się bajkowe widoki na przygodę? Doskonałej zabawy i niezapomnianej przygody wśród pięknej przyrody dostarczą spływy pontonowe Ski-raft przełomem Bardzkim. W Międzylesiu będziecie mieć okazję poznać Zamek Międzylesie, który przez 700 lat swojego istnienia był świadkiem wydarzeń, o których uczymy się w szkołach.

Jesteście ciekawi atrakcji przygotowanych specjalnie dla grup szkolnych?

W naszym Informatorze Turystycznym znajdziecie wyjątkowe oferty i promocje!

informator 2019 2