Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpgwiz_wratislavia.jpg

Spływy pontonami Berga Brobrowa Dolina

Spływy pontonami po rzece Bóbr to atrakcja idealna dla rodzin z dziećmi, grup szkolnych oraz wyjazdów firmowych.

BERGA jest jedną z najprężniej działających firm na terenie Karpacza i Szklarskiej Poręby specjalizującą się w organizowaniu imprez integracyjnych dla firm. Promujemy szeroko rozumianą aktywną turystykę biznesową, aktywny wypoczynek dla rodzin oraz dla dzieci i młodzieży. Spływy pontonami raftingowymi – to atrakcja, która łączy ze sobą trzy elementy – współdziałanie na wodzie, aktywny wypoczynek oraz spędzanie niezapomnianych chwil na łonie natury. Proponujemy Państwu 5km odcinek (1-1,5h) Bobrow-Łomnica. Podane czasy są orientacyjne i w dużej mierze zależą od aktualnego stanu wody.

Rzeka Bóbr na tych odcinkach, przy odpowiednim stanie wody jest bardzo spokojna i przyjazna. Pontony raftingowe, które mamy na wyposażeniu są profesjonalne i bardzo bezpieczne, dlatego spływy oferowane przez naszą firmę nadają się dla osób, które nie miały wcześniej kontaktu z wodą. Atrakcja jest idealna dla aktywnych rodzin z dziećmi oraz grup dzieci i młodzieży. Pontony są 7 osobowe (6+1). Każdy uczestnik dostanie na wyposażenie pagaj (wiosło), kask i kamizelkę asekuracyjną.

Parking mieści się przy przystani. Tutaj zostawiacie Państwo swoje samochody. My wywozimy Was w górę rzeki swoim transportem. Następnie dopływacie Państwo do przystani, gdzie kończy się spływ.

Tylko 35 km od Karpacza/Szklarskiej Poręby/Świeradowa

www.berga.pl