Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego w Karpaczu

Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO to największa ekspozycja Klocków Lego w Karpaczu, całość ekspozycji ulokowana jest na dwóch kondygnacjach i składa się aż z 9 sal tematycznych.

Będąc w Karpaczu nie sposób przegapić jedną z największych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego. Znajdziemy się tu między innymi makiety tematycznych serii Lego - Star Wars, City, Technic, Miners, Atlantis, oraz wiele autorskich budowli. Dużo emocji i radości z pewnością sprawi każdemu zwiedzającemu to, że sam może uruchomić np. pociąg, posterować maszyną budowlaną lub wprawić w ruch najróżniejsze elementy każdej z makiet, dzięki czemu staną się one małym światem tętniącym życiem. Przy każdej z gablot zostały umieszczone tabliczki prezentujące najciekawsze informacje o każdym z eksponatów. Dzięki Prywatnemu Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego można choć przez chwilę poczuć się jak dziecko, milusińscy zaś z pewnością pobudzą tu swoją wyobraźnię. Bez względu na wiek po obejrzeniu ekspozycji można spróbować swoich sił, wykazać się kreatywnością i na miejscu stworzyć równie nietypowe budowle, jak te dopiero co obejrzane. By przedłużyć beztroskie chwile kreatywnej zabawy, można skorzystać z zasobów mieszczącego się wewnątrz sklepu. W budynku mieści się również Muzeum Konsol i Gier Wideo.

 WWW.MUZEUMKLOCKOW.PL

Prywatne Muzeum Techniki i Budowli z Klocków LEGO Karpacz

ul. Mickiewicza 11

godziny otwarcia: 10:00-18:00 poza sezonem 10:00-16:00

tel: 602 62 98 33, 602 46 54 58

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.