Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Pałac Wojanów

Styl ielegancja w romantycznych wnętrzach, osadzonych wmurach romantycznej rezydencji dworskiej. Pałac Wojanów to nowoczesne centrum konferencyjne, które zaprasza na zwiedzanie, atakże na wakacyjny pobyt w komfortowych pokojach iapartamentach. Otaczający Pałac piękny, stary park zachęca do spacerów nie tylko Gości obiektu, ale również licznie odwiedzających go turystów.

Pałac Wojanów to nowoczesne centrum konferencyjne osadzone w murach romantycznej rezydencji dworskiej. Zamieszkały nieprzerwanie od ponad 400 lat, oferuje noclegi w 11 luksusowych apartamentach i 81 komfortowych pokojach, wyposażonych w wygodne stylowe meble, podkreślające historyczny charakter obiektu. istoryczny park jest idealnym miejscem do organizacji imprez plenerowych, kolacji grillowych, pikników i zajęć teambuildingowych nawet do kilku tysięcy osób. Stanowi także doskonałą oprawę licznie tu odbywających się romantycznych zaślubin. Ogólnie dostępny park zachęca do spacerów nie tylko Gości obiektu, ale również licznie odwiedzających go turystów.

www.palac-wojanow.pl