Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Chata na głowie i Chatka grawitacyjna w Miłkowie

Zapraszamy na niezapomnianą przygodę do chaty która stoi na głowie i chatki grawitacyjnej! To jedyne takie miejsce na południu Polski, gdzie możecie obejrzeć świat odwrócony o 180 stopni ! Dobra zabawa gwarantowana!

Niedaleko Karpacza, znajdziecie wyjątkową atrakcję, która przyprawi Was o prawdziwy zawrót głowy. Stań na głowie i spójrz jak prawa grawitacji nie działają, a zabawa zdaje się nie mieć końca. To ogromne wyzwanie dla naszych umysłów. Podczas zwiedzania możecie robić zdjęcia inagrywać zabawne filmy. To jedyne takie miejsce na południu Polski, gdzie możecie obejrzeć świat odwrócony o 171 stopni. Do budynku wchodzi się przez okno szczytowe i spaceruje się po suficie. Chata na głowie jest kompletnie umeblowana i wyposażona w przedmioty codziennego użytku…Wszystko jest odwrócone i sprawia niesamowite wrażenie, łatwo tutaj o zawroty głowy, a utrzymanie wyprostowanej pozycji przychodzi z trudem. Znajome rzeczy stają się nagle obce. To super zabawa dla całej rodziny!

 

NOWOŚĆ: Chatka grawitacyjna - Wchodzisz do środka, rozsiadasz się wygodnie, aż nagle...dom zaczyna wirować wokół Ciebie! A może to jednak Ty się obracasz? Przyjdź i sam sprawdź. Chatka wiruje z prędkością 8 razy na minutę...lub to Ty sie kręcisz!

UWAGA! W niektórych przypadkach błędnik powoduje zachwianie równowagi!

 

www.chatanglowie.eu