Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Centrum Rozrywki "Doładuj Emocje" w Jeleniej Górze

DoładujEmocje.pl to prawdziwe centrum w Jeleniej Górze. Poczujecie się tu jak prawdziwy kierowca F1, weźmiecie udział w grze na bajecznej arenie Avatararena a także zabierzemy Was na przygodę do energyVR.

Centrum Rozrywki DoładujEmocje.pl to aż trzy osobne atrakcje, które zachwycą każdego miłośnika mocnych wrażeń i adrenaliny. Pierwszą z nich jest tor kartinowy KF1, gdzie możesz poczuć się jak kierowca F1! Tor mierzy 145m i jest technicznym torem, który przynosi dużo przyjemności z jazdy. Nasz zaawansowany system pomiaru czasu firmy AMB pozwala mierzyć czas okrążenia z dokładnością do 1/1000s, a dodatkowo uczestnik może śledzić na bieżąco swoje wyniki na ekranie LCD podczas wyścigu. Po zakończeniu wyścigu każdy uczestnik otrzymuje spersonalizowany wydruk z czasami każdego okrążenia.

Kolejną z doskonałych atrakcji jest arena Laser Tag. Avatararena zbudowana jest w klimacie fantasy . Do Waszej dyspozycji oddane zostało 460m2 labiryntu z terenem niebieskim- strefa obcego plemienia i strefą czerwoną- najeźdźców. Będziemy przemieszczać się przez bajeczne tereny nieznanych lasów z bagnami, nieznaną roślinnością. W strefie czerwonych znajdowały się laboratoria i magazyny.Jest jeszcze wiele pomysłów dlatego arena będzie stale się rozbudowywać i zmieniać.

EnergyVR to prawdziwe centrum Wirtualnej Rzeczywistości, które porwie Was na przygodę do innego świata. Dostaniecie niepowtarzalną szansę wypróbowania przełomowej i niezwykle zaawansowanej technologii multimedialnej. Za pomocą rozbudowanego systemu VR przeniesiecie się w głębiny oceanu, na orbitę ziemi, do wnętrza ludzkiego umysłu lub w inne niezwykłe miejsca. Gwarantujemy świetną zabawę i Doładowane Emocje! 

 

www.doladujemocje.pl