Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Interaktywna Wystawa Klocków Lego w Szklarskiej Porębie

Lubisz klocki LEGO®? Dobrze się składa! W Szklarskiej Porębie stworzyliśmy wyjątkową atrakcję, którą kierujemy do wszystkich grup wiekowych – dzieci, młodzieży i dorosłych. Przekonaj się sam!

Szklarska Poręba to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Co roku miasto odwiedzają tysiące turystów z całego kraju. Choć nie brakuje w nim atrakcji, postanowiliśmy sprawić, by pobyt w Szklarskiej Porębie stał się jeszcze bardziej fascynującą przygodą. W jaki sposób? Przygotowując dla turystów, ale też dla mieszkańców miasta, jedyną w swoim rodzaju wystawę klocków LEGO®. Zapraszamy do wspólnej podróży po magicznym świecie plastikowych klocków, które od lat podbijają serca dzieci, młodzieży i dorosłych!

Dla najmłodszych przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje. Oprócz wystawy klocków LEGO® w Szklarskiej Porębie zapraszamy również do wspólnej zabawy klockami w specjalnie wyznaczonej do tego strefie. Dzieci i młodzież znajdą w niej pojemniki z klockami, dzięki którym będą miały okazję, by wykazać się kreatywnością. Jedyna taka wystawa modeli z klocków LEGO®… W Szklarskiej Porębie na odwiedzających czekają atrakcje takie, jak: interaktywna wystawa klocków: ok. 300 modeli, ok. 300.000 klocków, ok. 300 m2 powierzchni, makiety stylizowane w bajkowym klimacie, unikalne modele LEGO®, niepowtarzalne projekty budowli, pojazdów, postaci, efekty specjalne. W Szklarskiej Porębie prowadzimy również sprzedaż klocków LEGO®. W sklepie, funkcjonującym przy wystawie, można znaleźć najciekawsze modele klocków w atrakcyjnych cenach. Dostępne zestawy będą doskonałą pamiątką z wakacji w Szklarskiej Porębie!

Zapraszamy wszystkich do centrum Szklarskiej Poręby. Wystawa klocków LEGO® zlokalizowana jest przy ul. Jedności Narodowej 5, naprzeciwko budynku poczty. Na miejscu bezpłatny parking miejski i toaleta dla odwiedzających.