Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

BRICK CITY Wystawa klocków LEGO w Szklarskiej Porębie

Wystawa klocków LEGO w Szklarskiej Porębie

Lubisz klocki LEGO®? Dobrze się składa! W Szklarskiej Porębie stworzyliśmy wyjątkową atrakcję, którą kierujemy do wszystkich grup wiekowych – dzieci, młodzieży i dorosłych. Przekonaj się sam!

Szklarska Poręba to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Co roku miasto odwiedzają tysiące turystów z całego kraju. Choć nie brakuje w nim atrakcji, postanowiliśmy sprawić, by pobyt w Szklarskiej Porębie stał się jeszcze bardziej fascynującą przygodą. W jaki sposób? Przygotowując dla turystów, ale też dla mieszkańców miasta, jedyną w swoim rodzaju wystawę klocków LEGO®. Zapraszamy do wspólnej podróży po magicznym świecie plastikowych klocków, które od lat podbijają serca dzieci, młodzieży i dorosłych! Jest to największa w regionie interaktywna ekspozycja modeli i makiet zbudowanych z klocków LEGO®. Modele kolekcjonerskie: LEGO® City, Elves, Friends, morską bitwę Piratów, makiety z kolejkami i każdy sam może uruchomić pociągi lub kierować pojazdami zdalnie sterowanymi. Zestawy z lat 80. Duża ekspozycja Star Wars, Western City, wielka i mała Architektura oraz nieseryjne modele. A najmłodsi mogą uruchomić przyciskiem pociąg DUPLO® z serii„ Tomek i Przyjaciele”. Niecierpliwie czekają tu na Was zbudowane z klocków LEGO: Wielki Minionek, Mikołaj oraz Brickuś – maskotka naszej wystawy.

20190629 120753 PŁUKANIE ZŁOTA

Zapraszamy również do Nowej Wystawy: Historia regionu w pigułce. To 7 interaktywnych dioram: przedstawia zapomniane zawody (takie jak: poszukiwacze minerałów, kurzacy, laboranci, hutnicy i wiele innych wykonywanych niegdyś zawodów w Karkonoszach). Techniki modelarskie w i połączenie z klockami LEGO daje ciekawe efekty, dioramy wyróżniają się oryginalnością i są jedyne w swoim rodzaju.

Łagodny podjazd dla wózków i wszystko na jednym poziomie sprawie, że wystawa przyjazna dla rodzin z dziećmi a przy wystawie funkcjonuje dobrze zaopatrzony sklep z klockami LEGO.

lego naklejka 192x292 do druku

 

DWIE WYSTAWY – JEDEN BILET

ZAPRASZAMY codziennie: w sezonie od 10 do 20 a poza sezonem od 10 do 18

tel. 504-231-017, 600-030-134 www.wystawazklockow.pl