Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Interaktywna Wystawa Klocków Lego w Karpaczu

Lubisz klocki LEGO®? Dobrze się składa! W Karpaczu stworzyliśmy wyjątkową atrakcję, którą kierujemy do wszystkich grup wiekowych – dzieci, młodzieży i dorosłych. Przekonaj się sam!

Karpacz to wyjątkowa miejscowość, która co roku przyciąga liczne grono turystów. Choć nie brakuje w nim atrakcji, postanowiliśmy sprawić, by pobyt w Karpaczu stał się jeszcze bardziej fascynującą przygodą. W jaki sposób? Przygotowując dla turystów, ale też dla mieszkańców miasta, jedyną w swoim rodzaju Wystawę Klocków LEGO®. Zapraszamy do wspólnej podróży po magicznym świecie plastikowych klocków, które od lat podbijają serca dzieci, młodzieży i dorosłych!

Dla najmłodszych przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje. Oprócz wystawy klocków LEGO® w Karpaczu zapraszamy również do wspólnej zabawy klockami w specjalnie wyznaczonej do tego strefie. Dzieci i młodzież znajdą w niej pojemniki z klockami, dzięki którym będą miały okazję, by wykazać się kreatywnością. Jedyna taka wystawa modeli z klocków LEGO®… W Karpaczu na odwiedzających czekają atrakcje takie, jak interaktywna wystawa klocków: Największy Sokół Millenium, Wyspa Piratów, Wielki Minionek, Planeta Marsa, Samochody LEGO Technic, Ruchome i zdalnie sterowane modele i wiele innych!  W Karpaczu prowadzimy również sprzedaż klocków LEGO®. W sklepie, funkcjonującym przy wystawie, można znaleźć najciekawsze modele klocków w atrakcyjnych cenach. 

Klocki są SUPER – przyjdź i baw się z nami!