Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Devil Events - Wycieczki Cross Country Karpacz

Niezapomniane przeżycia dla żądnych ekstremalnych wrażeń, jak i dla rodzin z dziećmi - wycieczki Cross Country i na Quadach!

Jeżeli odwiedzasz Karpacz z rodzina lub grupą znajomych i szukacie czegoś więcej niż tylko wędrówki piesza i zwiedzanie muzeum to ta oferta jest dla Ciebie. Firma KSGRAN przygotowała szereg atrakcji dla klienta indywidualnego. Weźmiecie udział w wycieczkach cross-country na qouadach od jednego quada do 15 maszyn. Wycieczki odbywają się na zasadzie przejazdu Cross – Country, a trasa dostosowana jest do umiejętności uczestników. Czas trwania zabawy od godziny do 3-4 godzin. Jeżeli mieliście już do czynienia z quadami i chcecie przeżyć naprawdę ekstremalne chwile na Quadach to właśnie to - specjalna Jazda Przeprawowa. Zabawa polega na jeździe w trudnym i bardzo trudnym terenie, gdzie bez użycia wyciągarek nie zajedziemy za daleko. Trasa obfituje w strome podjazdy, mocne zjazdy, bagna i błota oraz przeprawy przez rzeki. Minimalny czas zabawy to 3-4 godziny.

W okresie zimowym zapraszamy Was na niezapomnianą przygodę na skuterach śnieżnych.

http://www.ksgran.com