Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

ZOO Łączna

Ogród zoologiczny w Łącznej to drugie takie miejsce na terenie Dolnego Śląska . W swojej kolekcji posiadamy ponad 100 gat. zwierząt z całego świata, w tym takie gatunki jak tygrysy, kangury, surykatki, antylopy, wilki polarne, lemury katta oraz jedyny w Polsce pół wolny wybieg łączony na którym znajdują się lemury, gibony białorękie oraz gerezy abisyńskie. 

Ogród Zoologiczny w Łącznej to miejsce pięknej przygody! W swojej kolekcji posiadamy około 100 gatunków zwierząt z całego świata, w tym takie, jak tygrysy, kangury, serwale, surykatki, antylopy, wilki polarne, lemury katta, żurawie, egzotyczne ptaki, jeżozwierze, małpy i wiele innych! Dla grup zorganizowanych i szkół prowadzone są wycieczki edukacyjne. Podczas wycieczki przewodnik przekazuje grupie wiedzę w sposób zrozumiały dla grupy wiekowej. Nie posiadamy ustalonego schematu wycieczki, każda wycieczka to indywidualny projekt przewodnika.

 

ZOO Łączna

Łączna 25, 58-350 Mieroszów

Tel. 665 148 038

Tel. 570 299 339 - rezerwacja wycieczek

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

http://www.zoolaczna.pl