Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Pałac Łomnica

Pałac Łomnica to magiczny świat z dwoma pałacami, przyległym parkiem i tętniącym życiem folwarkiem.

Nasz romantyczny hotel, fascynujące muzeum, majątek ze swoimi licznymi sklepami oraz nasze restauracje to miejsca pełne radości. Odkryj Dolinę Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej, Karkonosze oraz cały krajobraz Dolnego Śląska pełne kultury, historii i bogactwa przyrody. Pozwól sobie na chwile szczęścia i daj się uwieść naszym niepowtarzalnym klimatem promieniującym harmonią i komfortem.

Prowadzony przez Ulricha von Küster, wnuka przedwojennej właścicielki, oraz jego żony Elisabeth z domu Ebner von Eschenbach, hotel powstał w 1997 r. Już od 1991 r., tuż po upadku żelaznej kurtyny, prowadzili w majątku Łomnica prace renowacyjne. Ich celem był wtedy ratunek tego cennego zabytku oraz wprowadzenie nowego życia do jednego z najpiękniejszych majątków szlacheckich Dolnego Śląska. I ta idea motywuje ich aż do dziś. Stworzenie miejsca, gdzie kultura, historia, natura i autentyczność stanowią jedność z człowiekiem, z ludźmi, którzy nas odwiedzają, którzy tu żyją i pracują – to jest nasze marzenie, które staramy się systematycznie urzeczywistniać. Życzylibyśmy sobie, aby nasi Goście przeżywali u nas szczególne chwile przepełnione optymizmem, radością życia, zadowoleniem i relaksem. Jeśli dodatkowo zrozumieją naszą miłość i entuzjazm dla tego szczególnego miejsca, a nawet podzielą się nim z nami, będzie to dla nas szczególny powód do radości.

Odwiedzając Pałac Łomnica, koniecznie zawitaj w jego fascynujące miejsca: Muzeum, Lniany Dom Towarowy, Sklep Folwarczny, Piekarnia, Szkoleniowa Kuchnia Ziemiańska, Park i Ogród Kuchenny.

 

Zwiedzanie Muzeum

rezerwacje +48 797 661 735

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Od 8.00 do 16:00

www.palac-lomnica.pl