Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Ski&Sun Świeradów-Zdrój

Ski&Sun Świeradów-Zdrój pochwalić się może najnowocześniejszą 8-osobwą koleją gondolową w Polsce, która czynna jest przez cały rok.

Świeradów-Zdrój dostarcza wielu sportowych atrakcji odwiedzającym go turystom, zarówno w sezonie zimowym jak i letnim. Góry Izerskie należące do pasma Sudetów, przyciągają turystów niepowtarzalnym urokiem dziewiczej natury. Dzięki znakomitym warunkom do jazdy na rowerze można pokonywać trasy, podziwiając jednocześnie piękno Gór Izerskich. Jedną z najciekawszych tras jest szlak ze Stogu Izerskiego na Halę Izerską.

Zimą Ski & Sun Świeradów Zdrój to dla narciarzy istny raj. 2500 metrowa oświetlona trasa o niezwykle zróżnicowanym nachyleniu jest na bieżąco dośnieżana i przygotowywana tak, aby zadowolić najbardziej wybrednych miłośników białego szaleństwa. Super nowoczesna kolej gondolowa o ma 2172 metrów długości i w 8-osobowych gondolkach, jest w stanie wywieźć w ciągu godziny 2400 osób. Ratrak wyrównuje trasę dwa razy dziennie, co pozwala także na niezapomnianą jazdę nocna. Na terenie ośrodka znajduje się szkółka, w której każdy narciarz może szlifować swoje umiejętności. Każdy może też skorzystać z wspaniale wyposażonej wypożyczalni sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego, jak i z profesjonalnego serwisu sprzętu sportowego.

www.skisun.pl