• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpg

Aktywne ferie na Czarnej Górze!

Czarna Góra to stacja narciarska, która znajduje się w malowniczej miejscowości Sienna, nieopodal Stronia Śląskiego.

Jest to jeden z najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce. Od momentu założenia wiele się zmieniło, corocznie prowadzone są nowe inwestycje (budowa apartamentów, condohotelu, zjeżdżalni grawitacyjnej oraz nowej kanapy) i na dzień dzisiejszy ośrodek należy uznać za ścisłą czołówkę polskich stacji narciarskich. Poprzez dobre zaplanowanie szerokich tras i terenów narciarskich, budowę odpowiedniego i wydajnego systemu wyciągów, a także rozwinięty system sztucznego naśnieżania Czarna Góra obecnie jest liderem w Sudetach, a nawet w Polsce. W rankingu publikowanym przez Onet.pl stacja narciarska znajduje się zawsze w czołówce najlepszych ośrodków. 

Obecnie Czarna Góra liczy ponad 10km tras narciarskich o różnym stopniu trudności oraz posiada najszybszą w Polsce 6-osobową kolej linową. Na wielbicieli narciarstwa czekają tu wypożyczalnie sprzętu narciarskiego oraz ponad 100 instruktorów. Stworzone zostały także specjalne trasy i wyciągi dla najmłodszych, gdzie mogą bezpiecznie doskonalić swoje narciarskie umiejętności. Ośrodek narciarski Czarna Góra posiada specjalnie przygotowany system dróg i nartostrad, które wspólnie łączą się w nowoczesny kompleks zimowy. Zarówno latem, jak i zimą można skorzystać z jeszcze jednej atrakcji - zjeżdżalni grawitacyjnej "Czarna Żmija". Gwarantujemy, że stanowi to świetną zabawę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Kompleks zimowy Czarna Góra to nie tylko stoki narciarskie i wyciągi. Na przybyłych gości czekają tu także bliko 1000 miejsc noclegowych w nowoczesnych apartamentach i hotelach. Apartamenty Czarna Góra położone są w odległości zaledwie 150 m od kolei linowych i wyciągów narciarskich. Kompleks składa się z 6 budynków. Wykończonych i wyposażonych w standardzie 4 gwiazdkowego hotelu. Nad pełnymi brzuchami gości czuwa regionalna Karczma Czarna Góra, która mieści się w samym sercu Ośrodka Czarna Góra, przy dolnej stacji nowej 6-osobowej kolei linowej. To dobrze znane i lubiane miejsce w którym stołują się nasi Goście zarówno latem jak i zimą! Jest to szczególe miejsce, oferujące wszystkim odwiedzającym nie tylko wspaniałe przysmaki kuchni polskiej i europejskiej, szeroki wybór ciast i deserów, napojów zimnych i gorących oraz alkoholi, ale również bardzo doceniane zimą ciepło kominka w przytulnym, utrzymanym w górskim klimacie wnętrzu.

Szczegóły?

www.czarnagoraresort.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. +48 74 884 34 00

Sienna 11, 57-550 Stronie Śląskie