Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Żegluga Pasażerska Wrocław

Marzysz o przeżyciu wspaniałej przygody, jaką jest podróż na pokładzie statku pasażerskiego? Zachęcamy do spojrzenia na miasto z nieznanej Ci dotąd perspektywy, abyś mógł odkryć na nowo urocze zakamarki Wrocławia. Piękne widoki i świeże powietrze gwarantowane!
Przybywając do Wrocławia, jednym z miejsc wartych odwiedzenia jest Przystań Kardynalska, gdzie oprócz doskonałych widoków możemy przeżyć niesamowitą przygodę na pokładach tamtejszych statków pasażerskich. Do dyspozycji turystów są dwa parostatki Nereida oraz Wiktoria, dwa statki: Goplana oraz Driada oraz mały stateczek 30 osobowy Gucio. Rejs trwa blisko godzinę, a podczas jego trwania mamy niesamowitą okazję zwiedzić miasto z zupełnie nieznanej do tej pory persketywy.
W tym sezonie do szerokiej oferty dołączył jeszcze jeden statek - Wratislavia, który jest największym statkiem pasażerskim w Polsce. Na swoim pokładzie jest w stanie pomieścić ponad 400 osób. Rejst tego statku rozpoczyna się na Bulwarze Dunikowskiego, Przystań Wratislavia.
Wartym odnotowania jest fakt, że istnieje możliwość zamówienia rejsu z obiadem, ponieważ na pokładzie statku funkcjonuje duża, elegancka restauracja.
 
Pełna oferta statków oraz zdjęcia dostępne są na stronie