Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

10. edycja Międzynarodowych Targów Turystyki we Wrocławiu

W ostatni weekend we Wrocławiu odbyła się 10. edycja Międzynarodowych Targów Turystyki i Czasu Wolnego we Wrocławiu. Ponad 200 wystawóców, tłumy odwiedzających, pokazy, konkursy i spotkania z podróżnikami - tak w skrócie wyglądały wrocławskie targi.

W dniach 23-25 lutego we wrocławskiej  Hali Stulecia odbyła się jubileuszowa 10. edycja Targów Turystyki. "Gdy 10 lat temu, podjęliśmy się organizacji Targów we Wrocławiu, zmierzyliśmy się z problemem historii, gdyż organizowane kilka lat wcześniej Targi nie cieszyły się dużym zaufaniem. My to zaufanie budowaliśmy od zera. Dziś możemy powiedzieć, iż MTT Wrocław to znacząca impreza na mapie targów turystycznych w Polsce. To dzięki Państwu spotkamy się we Wrocławiu po raz dziesiąty." - tak swoją przygodę z Targami Turystyki opisują organizatorzy.

Na miejscu zjawiło się ponad 200 wystawców, którzy mieli okazję przedstawić swoją bogatą i niejednokrotnie zapierającą dech w piersiach ofertę turystyczną. W tym miejscu każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Miłośnicy dalekich podróży mogli zaplanować wymarzoną wycieczkę przy pomocy licznych biur podróży, natomiast turyści ceniący sobie wakacje w Polsce mieli okazję odkryć wiele nowych miejsc. Na miejscu spotkaliśmy m.in.Kopalnię Guido z Zabrza, Hutę Julia z Piechowic, Ski-Raft Bardo, Energylandię z Zatoru, Miasteczko Westernowe Twinpigs z Żor, Kopalnia Uranu z Kletna, Kolejkowo Wrocław, Zaginione Laboratorium  Hitlera z Kamiennej Góry, a także takie gminy jak Ząbkowice Śląskie czy Kamienic Ząbkowicki. Organizatorzy zadbali również o bogaty program artystyczny, na scenie zaprezentował się m.in. Zespół Śląsk.

Targi Turystyki we Wrocławiu to również niesamowite spotkania z ludźmi pełnymi pasji do podróżowania. W tym roku można było spotkać Aleksandra Doba, Jakuba Porada, Jerzego Górskiego oraz Monikę Witkowską. Podczas Targów odbył się także trzydniowy Festiwal Podróżników oraz Festiwal Kulinarny i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.

Planujesz wycieczkę szkolną? Więcej atrakcji znajdziesz tutaj.