Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Najnowocześniejszy Park Rozrywki w Polsce - Energylandia w Zatorze

Event w towarzystwie Mega Coastera! W poszukiwaniu oryginalnych miejsc i atrakcji na organizację eventu - najnowocześniejszy park rozrywki w Polsce spieszy z pomocą!

Coraz modniejsza staje się organizacja imprez połączonych z adrenaliną. Najlepszym miejscem do idealnej zabawy jest park rozrywki. Największy tego typu obiekt w Polsce znajduje się w Zatorze, w województwie małopolskim. 

Park Rozrywki Energylandia podzielony jest na 5 stref zabawy: Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnym wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, wodną - Water Park oraz Smoczy Gród - niesamowite miejsce, wyglądające jak miasteczko magicznej krainy.

Na Gości Energylandii czeka 75 atrakcji na czele z potężnymi Roller Coasterami. Wśród nich największy w całej Europie Mega Coaster HYPERION.

W Energylandii możliwości organizacyjne są nieograniczone. Ze względu na ogromny obszar i zaplecze gastronomiczne ilość uczestników jest dowolna, dlatego to idealne miejsce na organizację pikników dla dużych przedsiębiorstw. W swojej ofercie Park posiada także bilety i vouchery w formie prezentów - znakomite jako upominki czy nagrody dla pracowników.

www.energylandia.pl