Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Terma Bania - połączenie zabawy i relaksu!

Kompleks Terma Bania to połączenie zabawy i relaksu w jednym miejscu. To miejsce dla osób szukajacych odprężenia i ciszy, które pragną wypocząć w wyjątkowym górskim otoczeniu, z widokiem na przepiękną panoramę Tatr Wysokich. 

 Kompleks Terma Bania tworzą baseny rekreacyjne wewnętrzne i zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 - 38°C. Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów, a jej początkowa temperatura to 72°C. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy. W Termie Bania zadbano o odpowiedni poziom adrenaliny i endorfin. Stuprocentowej zabawie służą przede wszystkim zjeżdżalnie - uwielbiana przez najmłodszych zjeżdżalnia rodzinna, poprzez krętą Anakondę, pełną wrażeń zjeżdzalnię pontonową aż po przeznaczoną dla najstarszych gości - superszybką zjeżdżalnię Turbo.

Baseny Termy Bania napełniono woda mineralną, która dzięki energii Ziemi osiąga wysoką temperaturę, co czyni ją wodą termalną. Zawiera ona: siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo. Podwyższona temperatura i lekko kwaśny odczyn ułatwiają wchłanianie przez organizm tych cennych substancji. Kąpiele w wodzie termalnej: obniżają poziom stresu, ułatwiają relaksację i przywracają równowagę psychofizyczną, poprawiają ciśnienie i przemianę materii, wspomagają proces odchudzania, eliminują bóle głowy o bezsenność, przyspieszają rekonwalescencje, eliminują schorzenia i niedoskonałości skóry, wyraźnie poprawiając jej wygląd.  
To miejsce dla osób szukających odprężenia i ciszy, które pragną wypocząć w wyjątkowym górskim otoczeniu, z widokiem na przepiękną panoramę Tatr Wysokich. W tej strefie do użytku Gości oddano 2 baseny wewnętrzne, mające swoją kontynuację na zewnątrz, które napełniono wodą termalną o temperaturze od 34°C do 38°C.  Istotą Strefy Relaksu jest szeroki wachlarz urządzeń do masażu wodnego: gejzery denne, stacje masażu dennego i bocznego, armatki i kaskady wodne, leżanki wodno-powietrzne, bicze wodne, przeciwprądy, jacuzzi. Na całej długości linii brzegowej basenu wewnętrznego i zewnętrznego zrelaksują leżanki do masażu podwodnego oraz gejzery. Na terenie strefy zlokalizowano również restaurację a’la carte, coctail bar oraz sezonowy bar zewnętrzny. Zielona strefa kąpieli słonecznych, która rozciąga się wokół basenów zewnętrznych to ponad 200 wygodnych leżaków.
Komponując ofertę Termy Bania szczególnie dużo uwagi poświęcono najmłodszym. Rodzinom z dziećmi dedykowano jedną z części obiektu – Strefę Zabawy.  Dzieciaki mogą tu razem z rodzicami szaleć do woli, a miejsc do tego przeznaczonych nie brakuje. Uśmiechy nie znikają ani na chwilę z buź naszych najmłodszych gości, a rodzice wypoczywają o wiele lepiej wiedząc, że ich pociechy bawią się naprawdę doskonale.

 
Terma Bania czynna jest codziennie w godzinach od 9:00 do 22:00
tel. +48 18 261 25 40 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.