Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Rodzinny Park Rozrywki - Park Wola w Krakowie

Park Wola to najciekawszy i jedyny taki park rozrywki w Krakowie dla całej rodziny. Park rozrywki jest czynny przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli. W zimie dodatkową atrakcją jest przygotowane dla wszystkich lodowisko, na którym dzieci mogą wyszaleć się na łyżwach.

Posiadamy parking dla przyjezdnych gości. Park Wola znajduje się blisko centrum miasta, dlatego w łatwy sposób dotrzesz do nas za pomocą komunikacji miejskiej, pod samo wejście! Korzystamy z najlepszego sprzętu i urządzeń rekreacyjnych, które dostarczają nam najbardziej profesjonalni producenci na rynku. W Parku Wola rodzice razem z dziećmi, mogą zrelaksować się na parku trampolin, eurobungee, powietrznym torze przeszkód w siatkach, parku linowym oraz ściance wspinaczkowej Kasprowy Wierch. Dla lubiących mocne wrażenia i dreszczyk rywalizacji, organizujemy wyścigi tyrolek Light, wyścigi Tyrolek Super Torpeda, wyścigi pontonowe przygotowane przez radio , a także wyścigi na quadach safari. W Parku Wola dzieci oraz dorośli odkrywają i ćwiczą swoje umiejętności na wspaniałych atrakcjach. Szybkość, spryt i wspinaczka, to umiejętności, które możesz rozwijać podczas zabawy w naszym parku. Park Wola znajduje się blisko centrum miasta, dlatego w łatwy sposób dotrzesz do nas za pomocą komunikacji miejskiej, pod samo wejście! Korzystamy z najlepszego sprzętu i urządzeń rekreacyjnych, które dostarczają nam najbardziej profesjonalni producenci na rynku.

W Parku Wola rodzice razem z dziećmi, mogą zrelaksować się na parku trampolin, eurobungee, powietrznym torze przeszkód w siatkach, parku linowym oraz ściance wspinaczkowej Kasprowy Wierch. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z Parku Wola, gdzie zobaczysz dlaczego warto przyjść i zrelaksować się na naszych urządzeniach rekreacyjnych. W Parku Wola dzieci oraz dorośli odkrywają i ćwiczą swoje umiejętności na wspaniałych atrakcjach. Szybkość, spryt i wspinaczka, to umiejętności, które możesz rozwijać podczas zabawy w naszym parku.

Poznaj atrakcje Parku Wola

Scianka wspinaczkowaŚCIANKA WSPINACZKOWA - Idealna rozrywka dla dzieci i dorosłych. Wspinaczka uczy odpowiedzialności za innych, pomaga pokonać własne bariery fizyczne oraz psychiczne, słabości i lęki, nabrać pewności siebie i wiary we własne siły.

 

EUROBUNGEE - Na euro-bungee możesz skakać wysoko aż pod chmury i robić widowiskowe salta. Ewolucje w powietrzu staną się domeną wszystkich chętnych. Euro-bungee jest urządzeniem uniwersalnym, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 

 

 

Park linowy dla dzieciPARK LINOWY - Park linowy to specjalnie przygotowane miejsce, gdzie dzieci i dorośli mogą przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu, bezpiecznie bawiąc się na linach. W naszym parku linowym znajdziesz kilka poziomów trudności. 

 

ZAMEK DMUCHANY - Beztroska zabawa i szczera radość z każdego podskoku malucha w zamku dmuchanym. Atrakcja dostosowana dla mniejszych dzieci, szaleństwo na zamku pozwoli na spożytkowanie nawet największej energii małych urwisów. 

 

TyrolkiPARK TRAMPOLIN - Proste skakanie na trampolinach może dać twojemu ciału więcej korzyści niż myślisz. Dzięki niej możesz poprawić gibkość i koordynację ruchowa oraz sprawia dużo radości podczas wykonywania fikołków, przewrotów, salt. 

WYŚCIGI PONTONOWE - Wspaniała zabawa dla jednej lub wielu osób. Zorganizuj konkurencję i daj się ponieść rywalizacji. Wyścigi pontonowe to zjazd na bezpiecznym pontonie z góry po igielicie, który przynosi dreszczyk emocji i chwile relaksu. 

TYROLKA - Zjazd linowy dla dzieci zapewnia niezapomniane wrażenia, z pewnością wytęża zmysł równowagi. W naszym parku proponujemy dwa zjazdy: na krzesełku – bezasekuracyjnie oraz zjazd z asekuracją – zjazd linowy w linach alpinistycznych. 

 

 

www.parkwola.pl