• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpg

Karkonosze atrakcje turystyczne 2018

    Karkonosze to niezwykle atrakcyjny region, przepełniony licznymi zabytkami i górskimi szlakami. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! Turystów urzekną wspaniałe góry, piękne widoki i wodospady. Dodatkowych wrażeń dla całych rodzin, dostarczą nam liczne atrakcje turystyczne!

 W miejscowości Kowary z bliska zobaczycie jeden z najpiękniejszych Parków Miniatur w Polsce, zaznacie odrobiny szaleństwa w Pałacowej Bawialni, a także spędzicie czas odkrywając uroki podziemnych Tras Turystycznych w Kopalni Podgórze i poznacie miejsca, w których przed laty wydobywano rudy uranu. W Karpaczu, doskonałej zabawy dostarczy Wam największa ekspozycja klocków lego w Prywatne Muzeum Budowli i Techniki z Klocków Lego, a do świata dzieciństwa przeniesie Was Miejskie Muzeum Zabawek. Podążając leśnymi ścieżkami odkryjecie bajkowe chatki w Parku Bajek, oko w oko spotkacie się z egzotycznymi ptakami w Papugarni, a mocnych wrażeń dostarczy wam zjeżdżalnia grawitacyjna Kolorowa. Nieopodal Karpacza czekają na Was liczne zabytki, romantyczne wnętrze Pałacu Wojanów oraz Zamek księcia Henryka, z którego można delektować się widokami na piękne Karkonosze. W Miłkowie zobaczycie świat odwrócony o 171 stopni w Chacie na głowie i przeniesiecie się do świata iluzji, sztuczek i akrobacji w tamtejszym Cyrklandzie. Nieco dalej, w Mysłakowicach znajdziecie miniatury z 5 kontynentów w Parku Miniatur Budowle Świata i zobaczycie gigantyczne makiety fauny słodkowodnej w Siedlisku Pstrąga. Natomiast w Piechowicach zobaczycie z bliska ręczny proces produkcji kryształów w Hucie Julia, a w Szklarskiej Porębie odwiedzicie średniowieczną osadę Żelazny Tygiel Waloński i jedne z największych muzeów - Muzeum Mineralogiczne. W Jeleniej Górze czeka na Was największe centrum rozrywki w Karkonoszach DoładujEmocje.pl, a całości atrakcji dopełni spływ pontonami po rzece Bóbr z firmą Berga. Na koniec zaprosimy Was do Zamku Śląskich Legend w miejscowości Pławna, gdzie jedynym władcą jest legendarny, karkonoski Duch Gór.

Karkonosze – Twoje miejsce na udany wypoczynek!

 

     Pobierz

 

     Download   

     Cкачать

 

   Download

 

  Český

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------