Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Płyń z nami w niezapomnianą przygodę!

Zapraszamy na pełne atrakcji rejsy statkami po Wiśle. Podczas godzinnej podróży zobaczymy z prespektywy Wisły najpiękniejsze miejsca Krakowa.

Będąc w Krakowie, nie sposób ominąć jedną z największych atrakcji tego miejsca - rejsy statkami "Sobieski" i "Piotruś Pan" oraz luksusowym katamaranem "George" po rzece Wiśle. Podczas godzinnej podróży zobaczymy z prespektywy Wisły m.in. Klasztor Norbertanek na Salwatorze, monumentalną sylwetkę Wzgórza Wawelskiego z legendarnym "Smokiem Wawelskim", barokowy klasztor ojców Paulinów na Skałce oraz Kazimierz - dzielnicę żydowską, która odzyskuje swoją świetność i jest godna odwiedzenia.

Statek "Sobieski" mieści na rejs do 100 pasażerów. Posiada pokład górny zadaszony z barem oraz pokład dolny, gdzie mieści się przytulna i elegancka resturacja. Pokład górny statku "Sobieski" nadaje się doskonale do organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć (wesela, komunie, wieczorki panieńskie, spotkania integracyjne), koncertów muzycznych oraz karaoke. Statek "Piotruś Pan" jest typowym statkiem wycieczkowym, na którego pokładzie mieści się do 34 pasażerów. Posiada pokład górny widokowy oraz pokład dolny z rozsuwanym dachem. Jest szybki i zwrotny.

Istnieje również możliwość wzięcia udziału w pięciogodzinnej wyprawie do Tyńca - jest to doskonała możliwość zobaczenia po drodze Kopca Kościuszki, Klasztoru Kamedułów na krakowskich Bielanach oraz zwiedzania opactwa ojców Benedyktynów w stylu romańskim. Dodatkową atrakcję stanowi pokonanie przez jednostkę śluzy "Stopień Kościuszki" przy torze kajakarstwa górskiego "Kolna". Katamaran George jest szybki, luksusowy i nowoczesny. Posiada dwa pokłady - w tym górny, widokowy. Na dolnym pokładzie kameralny bar i nowoczesny design zapewniają wszystko, czego potrzeba, by na wodzie czuć się doskonale. Ogrzewany pokład dolny sprawia, że z uroków Wisły można korzystać także w chłodniejsze dni. Opróćz rejsów cyklicznych istnieje możliwość wynajęcia jednostki, by zorganizować spotkania biznesowe, wieczorki panieńskie czy kawalerskie. Taka możliwość cieszy się również dużą popularnością jako oryginalny pomysł na romantyczne zaręczyny. Jednostka ta często wypływa w rejsy po Wiśle późnym wieczorem, aby obejrzeć pięknie oświetlone zabytki Krakowa widziane z prespektywy Wisły.

Rejsy regularne odbywają się codziennie od godziny 10:00 z przystani "Wiślany Ogród" vis a vis Hotelu Sheraton, przy parkingu dla autobusów na ul. Powiśle.

 

Dodatkowe informacje:

tel. 601 560 250, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub tel. 501 871 732, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.rejsykrakow.com