Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Rodzinny Park Rozrywki - Park Wola w Krakowie

Park Wola to najciekawszy i jedyny taki park rozrywki w Krakowie dla całej rodziny. Park rozrywki jest czynny przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli. W zimie dodatkową atrakcją jest przygotowane dla wszystkich lodowisko, na którym dzieci mogą wyszaleć się na łyżwach.

Czytaj więcej...

Kopalnia Soli Bochnia

 Kopalnia Soli Bochnia to najstarsza na ziemiach Polskich kopalnia soli kamiennej. Początki jej działalności, jako zakładu wydobywczego sięgają 1248 r. To właśnie z tym miejscem związana jest legenda o pierścieniu Św. Kingi.

Czytaj więcej...

Polonia Wax Museum czyli Muzeum Figur Woskowych

Ideą powstania Polonia Wax Museum była chęć oddania w jak najmniejszych detalach znanych postaci historycznych , świeckich i duchowych, znanych osobistości, polityków i sportowców. Podziwiać tu można figury woskowe prezentujące postaci trzech papieży: św. Jana Pawła II, Benedykta XVI i Franciszka, sportowców i wiele, wiele innych.

Czytaj więcej...

Galeria Figur Stalowych w Krakowie

Galeria Figur Stalowych to zupełnie nowa wystawa w Krakowie, która posiada kilkadziesiąt stalowych rzeźb, inspirowanych postaciami z filmów, bajek, świata fantasy, a także celebrytami, jak również zwierzętami czy modelami luksusowych marek samochodów.

Czytaj więcej...