Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpgwiz_wratislavia.jpg

Park Rozrywki Spiska Kraina

Rodzinny Park Rozrywki Spiska Kraina to miejsce, w którym radość i dobra zabawa nie znają limitu wieku! To przestrzeń w Niedzicy, gdzie rozrywka i edukacja spotykają się w jednym punkcie. Punkcie, który musisz odwiedzić z rodziną i przyjaciółmi!

Przyjeżdżając w Pieniny warto zadbać także o chwilę świetnej zabawy w tamtejszym Parku Rozrywki "Spiska Kraina, w którym czeka na Was mnóstwo atrakcji. Można tu odwiedzić rozbudowany park linowy. Dzieciom proponujemy trasę niebieską i żółtą, dziką zabawę w Małpim Gaju oraz stale rozbudowywany park rozrywki z wielkimi dmuchanymi zamkami, zjeżdżalniami, tunelami i torami przeszkód. Zarówno park linowy, jak i zjeżdżalnie, są doskonale zabezpieczone - nikomu tutaj nie stanie się najmniejsza krzywda, ale zastrzyk adrenaliny i radości będzie i tak olbrzymi!

W Planetarium 3D udacie się w emocjonującą emocjonującą podróż po Wszechświecie. Laserowy paintball w tematyce Gwiezdnych Wojen, ze znakomitą scenografią i najwyższej klasy sprzętem pozwoli poczuć dreszczyk emocji, towarzyszący starciu dwóch najpotężniejszych sił – dobra i zła. Kino 12D to miejsce, w którym świat wirtualny przeplata się z prawdziwym. Z kolei długie na 45 metrów tory pontonowe i Golden Bungee zapewnią porządną dawkę pozytywnej energii!

Wszystkich, których oglądanie i zabawa przyprawią o burczenie w brzuchu, zapraszamy do karczmy Zadyma, znanej z doskonałego piwa i wyśmienitych potraw, które nasycą każdego. Dania inspirowane tradycją, ale z zupełnie nową oprawą same w sobie są już powodem, żeby odwiedzić Niedzicę. Zapraszamy na wszystkich - młodszych i starszych, domatorów i obieżyświatów, na wszystkich, którzy chcieliby coś zobaczyć, coś zrobić i przeżyć coś wspaniałego.

Atrakcyjna lokalizacja naszego Parku Rozrywki, zapewnia również wiele innych atrakcji. W niedalekiej odległości znajduje się: Jezioro Czorsztyńskie, gdzie można wypożyczyć sprzęt pływający lub odbyć rejs statkiem, Zamek Czorsztyński, Zamek Dunajec, zapora woda w Niedzicy, malowidło 3D, spływ przełomem Dunajca oraz piękne okoliczne widoki.

 ul. Widokowa 5, 34-441 Niedzica
Gmina Niedzca, Małopolska 
(informacja i rezerwacja)
tel. +48 18 307 00 07, kom: +48 733 111 118
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.