Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpgwiz_wratislavia.jpg

Parki Rozrywki i Przygody

W Zakopanem, to właśnie Gubałówka okazała się być prawdziwym centrum rozrywki. To właśnie tutaj powstały parki linowe, które stanowią idealne miejsce na aktywny wypoczynek dla każdego. To również świetne miejsce na imprezy integracyjne dla firm. 

Parki Rozrywki i Przygody powstały z myślą o dobrej zabawie i rozrywce dla turystów odpoczywających w Zakopanem ale również dla grup szkolnych, dzieci i młodzieży, które w ramach wycieczek odwiedzają Podhale. Miejsca te zostały zaprojektowane tak, aby każda osoba bez względu na jej stopień sprawności fizycznej, mogła cieszyć się świetną zabawą na Gubałówce. Parki zapewniają cały dzień dobrej zabawy! A na miejscu można skorzystać z takich atrakcji jak - Parki linowe, tyrolka, ścianki wspinaczkowe, quady, zorba, skutery śnieżne itp.

  

  Które miejsca warto odwiedzić?

 1. Park Przygody Adventure - to miejsce zabawy, rekreacji i rozrywki na otwartym powietrzu. Park mieści się na samym szczycie Gubałówki, przy górnej stacji kolejki krzesełkowej - Szymoszkowa. Bawić się tu mogą zarówno osoby dorosłe oraz dzieci i młodzież. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają doświadczeni i przeszkoleni instruktorzy. Cała kadra obsługująca nasz Park Przygody mówi w języku angielskim.

Nasze atrakcje - na naszych klientów czekają dwie trasy w parku linowym - Trasa Junior oraz Trasa Duża, zjazd 350 metrową tyrolką zakończony lądowaniem w bezpieczny sposób. Wielu niezapomnianych wrażeń dostarcza również skok z 14 metrowej wieży oraz zjazd po stoku narciarskim w dużej 3 metrowej kuli - Zorbing. Można także skorzystać z wysokiej na 14 metrów ścianki wspinaczkowej lub spędzić miło czas w strefie relaksu na naszych leżakach do opalania.

Dodatkowo dysponujemy segwayami, quadami oraz skuterami śnieżnymi w porze zimowej.

2. Park linowy "Złota Grań" - położony jest na szczycie Gubałówki, 60m od górnej stacji kolei linowo-terenowej PKL w Zakopanem. To idealny miejsce na aktywny wypoczynek dla każdego. To również świetne miejsce na imprezy integracyjne dla firm.

"Złota Grań" to jeden z największych parków w Małopolsce! Posiada 7 tras na róznych stopniach trudności, ponad 100 przeszkód oraz 700 m zjazdu na tyrolkach, 16 metrowy pal oraz ściankę wspinaczkową. Dzięki specjalnie przygotowanej trasie dla najmłodszych nasz park może stać się placem zabaw dla dzieci.

Uzupełnieniem oferty jest Paintball oraz strzelnica. Specjalnie zbudowany tor gwarantuje świetną zabawę oraz niezapomniane wrażenia. Nasz park to atrakcje w Zakopanem latem i nie tylko.

Dodatkowo: Możliwość wynajęcia Parku na wyłączność! Zniżki dla grup zorganizowanych.