Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpgwiz_wratislavia.jpg

Aquapark Zakopane

Zakopiański kompleks basenów termalnych oprócz wielu wodnych atrakcji zapewnia swoim gościom wyjątkowe widoki na okoliczne góry. To całoroczny obiekt, który zapewnia świetną zabawę bez względu na warunki panujące na zewnątrz.

 Aquapark Zakopane przygotował dla swoich gości szereg wyjątkowych atrakcji. Na wielbicieli wodnych szaleństw czeka kilka basenów, które wielkością oraz głębokością dostosowane są do turystów w każdym wieku. Największą popularnością wśród osób aktywnych cieszy się basen rekreacyjny z torami pływackimi. Basen wyposazony jest w trzy wydzielone tory pływackie i część rekreacyjną, w której znajdują się bicze wodne i gejzer powietrzny denny. Dodatkowo, na gości czeka basen rekreacyjny dostosowany do potrzeb dzieci, brodzik dla dzieci oraz zewnętrzny basen termalny, który jest doskonałą alternatywą dla wypoczynku na hali basenowej. Główną atrakcję kompleksu basenowego stanowi 5 zjeżdżalni, których łączna długośc wynosi 320 m. Osoby, które marzą o chwili relaksu do swojej dyspozycji mają również "Świat Saun", w ktorym znajdziemy: saunę fińską, parową i solankową. 

  Dodatkowe atrakcje

 

Taras widokowy - Taras powstał z myślą o fanach wypoczynku na świeżym powietrzu. Rozpościera się z niego zapierający dech w piersiach widok na panoramę Tatr. Szczególną popularnością cieszy się wśród osób, które odwiedzają Aquapark w letnie, upalnie dni.

Jacuzzi -  Aquapark dysponuje sześcioma wannami jacuzzi, które mogą pomieścić kilka osób. Pobyt w wannie jacuzzi korzystnie wpływa zarówno na zdrowie, jak i urodę.

Dzika rzeka - Wspaniałą zabawę i niepowtarzalne wrażenia zapewnia Dzika Rzeka, która zyskuje sobie coraz to nowych fanów. Płynąca w jej krętym i korycie woda od czasu do czasu przyśpiesza, do złudzenia przypominając tym samym naturalny nurt górskiego potoku.

Kręgielnia - Do Państwa dyspozycji oddajemy kręgielnię typu bowling. Kręgielnia jest w pełni zautomatyzowana, posiada system komputerowy. Każdy z pięciu torów posiada monitor, na którym są wyświetlane wyniki gry.

Sala zabaw - Spędź niezapomniane chwile razem ze swoim dzieckiem, które ma wspaniałą okazję do sprawdzenia się ruchowo oraz intelektualnie. Chętnie zorganizujemy Kinder-bale, urodziny czy imprezę połączoną z grą w kręgle.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie:

www.aquapark.zakopane.pl