Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpgwiz_wratislavia.jpg

Termy Gorący Potok w Szaflarach

Termy Gorący Potok to niepowtarzalne miejsce zarówno dla dzieci, jak i dorosłych!

Gorący Potok to podhalański kompleks wód termalnych będący idealnym miejscem na relaks i dobrą zabawę. Gospodarze udostępnili dla gości kompleks kilkunastu unikalnych basenów z naturalną, surową wodą siarkową, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Fontanny, wodotryski, masaże wodne i gejzery, zjeżdżalnie - gwarantują doskonałą zabawę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Lecznicza woda siarkowa pozwoli Państwu zadbać o zdrowie i urodę, a wyjątkowy styl obiektu pozostający w harmonii z naturą z pewnością będzie miły dla oka. Terma sprzyja spędzaniu aktywnie czasu z przyjaciółmi i dziećmi. 

 Baseny termalne

Kompleks Term Gorący Potok tworzą baseny zewnętrzne, napełnione wodą termalną o temperaturze 34 - 40°C. Na terenie całego obiektu znajdują się 22 niecki basenowe, z czego 10 w strefie basenowej. Woda w nieckach basenowych jest uzdatniana za pomocą lamp UV oraz za pomocą innej innowacyjnej metody, dzięki czemu do wody nie są dodawane żadne substancje i mieszaniny chemiczne, mogące niekorzystnie wpłynąć na komfort kąpieli. Ponadto dbając o Państwa zdrowie, prowadzimy stały i systematyczny nadzór nad jakością wody w naszych nieckach basenowych.