Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

STUDIO KIDS w Nysie

Najbardziej energiczne i jedno z największych w okolicy miejsc Rodzinnej Zabawy? To z pewnością STUDIO KIDS w Nysie!

STUDIO KIDS to najnowocześniejsze Centrum Rodzinnej Rozrywki w woj. opolskim! Od września 2018 jeszcze większe i jeszcze bogatsze! Teraz to ponad 1150m2 wypełnionych odlotowymi atrakcjami, gdzie spełniają się dziecięce marzenia! To bogata Strefa Malucha, Juniora, Nastolatka, Rodzica oraz najlepsze atrakcje zgromadzone w jednym miejscu: Zjeżdżalnia Pontonowa, Trampoliny, Ninja Park, Ścianki Wspinaczkowe, Baseny z kulkami, liczne Zjeżdżalnie, ogromne Budowisko, Zabawki interaktywne, Music Studio, Strefa Fit i wiele innych!

Wszystko po to, aby uszczęśliwić każde dziecko i rodzica. Każdą wizytę można urozmaicić o atrakcyjne dodatki: malowanie twarzy, skręcanie balonów, przejażdżki na symulatorach, zdjęcie w fotobudce, kręgle i inne różności!

Tu również zorganizujecie wymarzone przyjęcia urodzinowe dla swoich dzieci, spotkacie się z ulubionymi postaciami z bajek, weźmiecie udział w odlotowych imprezkach tematycznych (Karnawał, Dzień Dziecka, Halloween, Mikołajki, itp.) oraz przeżyjecie niesamowitą przygodę podczas wycieczek dla szkół i przedszkoli!

Czekają też liczne udogodnienia: przepyszna kawa/herbata/czekolada, duży bezpłatny parking dla samochodów osobowych oraz autobusów, strefa chillout, promocyjne ceny biletów, przystanek książka, klimatyzacja, monitoring!

STUDIO KIDS to gwarancja najwyższej jakości oraz beztroska, aktywna i bezpieczna zabawa w każdą pogodę i to przez cały rok! Najlepsza forma aktywności dla dzieci do 13 roku życia! Nasze centrum wykonane zostało z bezpiecznych, atestowanych, wysokiej jakości materiałów wyprodukowanych w Unii Europejskiej, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz zadowolenie Dzieci i Rodziców!

Bawimy się CODZIENNIE:

poniedziałek – sobota: 11.00 – 19.00

niedziela i święta: 12.00 – 19.00

STUDIO KIDS

Nysa, ul. Grodkowska 46

tel. 531 892 180

www.studio-kids.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.fb.com/STUDIOKIDSNysa