Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Fabryka Robotów Filmowych

 Fabryka Robotów Filmowych znajduje się niedaleko Opola, w kierunku Prudnika. Miejsce fantastyczne, pełne niesamowitej energii i artystycznej duszy.

Właściciel i konstruktor robotów rozpoczął budowę na początku 2012 roku - wyłacznie hobbistycznie, z pasji i chęci tworzenia. Z czasem jednak wokół tego projektu pojawiło się mnóstwo osób ciekawych i zafascynowanych robotami. Właśnie dlatego, w 2016 roku wszystkie prace zostały udostępnione zwiedzającym.

Odwiedzając wystawę można zobaczyć tu postacie z filmów oraz bajek. Największą popularnością cieszą się stalowe Minionki. Głównymi elementami z których powstają roboty to złom samochodowy. Sposób wykorzystania złomu, nietuzinkowe pomysły z pewnością zrobią na zwiedzających ogromne wrażenie. Bohaterzy tego miejsca sięgają nawet kilku metrów ale spotkamy tu również zaledwie kilku centymetrowe roboty. Warto wybrac się w to miejsce i na własne oczy przekonać się, że wyobraźnia ludzka nie ma żadnych ograniczeń.

 

Gdzie?

Moszna, ul. Zamkowa 2

tel. 515 953 394

 

www.facebook.com/Roboty.Filmowe.Fabryka

www.fabrykarobotow.com.pl