Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Odskocznia - Park Trampolin w Opolu

Park Trampolin ODSKOCZNIA to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce. Na powierzchni blisko 1200m2 znajdziecie kilkadziesiąt trampolin, zarówno poziomych, jak i skośnych.

Gdy pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia z domu - warto poszukać miejsca, gdzie miło i aktywnie spędzicie czas bez względu na pogodę. Jednym z takich miejsc jest Park Trampolin ODSKOCZNIA. Znajdziecie tam baseny z gąbkami, boisko do dodgeball i gry na dwa ognie, a także wysokie trampoliny olimpijskie, wieżę do skoków i sporą dmuchaną poduchę. Do dyspozycji gości przygotowano także strefę ninja, arenę do walki glagiatorów, slackline czy kosze do wsadów zawieszone nad trampolinami. O nudzie nie ma więc mowy! Park przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci od 8 roku życia.

 

www.odskocznia.opole.pl

45-594 Opole ul. Jerzego i Ryszarda Kowalczyków 60 (wcześniejsza Obrońców Stalingradu)

tel. 733 60 80 60

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy codziennie w godzinach od 10.00 do 21.00!