Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Dom Kultury "Zamek" w Otmuchowie

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do naszego Gościńcka, który znajduje się w przepięknych stronach Dolnego Śląska na Przedgórzu Sudeckim w miejscowości Otmuchów. Otmuchów jest malowniczym miasteczkiem słynącym z zabytków, kwiatów i jezior. Gościniec Zamek w Otmuchowie to ciekawe miejsce do zorganizowania "Zielonej Szkoły".

Ze względu na swoje położenie w malowniczej okolicy gór i jezior, gwarantujemy niezapomniane widoki. Posiadamy różnej wielkości sale w których mogą zostać zorganizowane różnego rodzaju zajęcia:

-sala rycerska na 100-120 osób,

- pięć sal na 20-60 osób.

Dysponujemy pokojami 1,2,3,4 osobowymi. Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny. Na terenie hotelu posiadamy również sieć Wi-fi (ze względu na grubość murów nie jest on jednak dostępny w każdym pokoju) Jednorazowo jesteśmy w stanie pomieścić 71 osób. W swojej ofercie posiadamy pokoje 1,2,3,4 - osobowe oraz dwa apartamenty 2 i 4 osobowe.

Naszym gościom gwarantujemy parking dla samochodów osobowych oraz autobusów. Całodzienne wyżywienie zapewnia naszym gościom Restauracja "Na Zamku", która w swojej ofercie ma tradycyjną polską kuchnię. Jedną z naszych miejscowych potraf jest "sandacz po Otmuchowsku". Jednak nie ograniczamy się jedynie do kuchni polskiej, w swojej ofercie posiadamy również szeroki wachlarz dań nowoczesnych. Jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania kulinarne.

Dla grup zorganizowanych proponujemy konkurencyjne ceny:

- nocleg 50,00 zł/dobę za osobę

- śniadanie 15,00 zł/osobę

- obiad II daniowy 20,00-40,00 zł/osobę

- kolacja standardowa 15,00-25,00 zł/osobę

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a co za tym idzie mają Państwo również możliwość negocjacji cenowej, na którą zawsze jesteśmy otwarci.

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub też chcielibyście otrzymać naszą ofertę prosimy o przesłanie zapytania na adres:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.