Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpgwiz_wratislavia.jpg

Westernowy Park Rozrywki TWINPIGS w Żorach

Westernowy Park Rozrwyki TWINPIGS w Żorach to bez wątpienia ciekawy tematyczny Park Rozrywki na Śląsku. Swoim stylem i klimatem nawiązuje do Dzikiego Zachodu, i choć odwiedzający nie zdają sobie z tego sprawy, przenikają do stworzonego świata Kowbojów, Szeryfa, a także Bandytów.

Park powstał w 2012 roku i od tego momentu cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów. Znajdziecie tu atrakcje przygotowane dla całych rodzin. Do jednych z najciekawszych atrakcji należą: pokazy kowbojskie, strzelnica, indiańska wioska, a także fantastyczne kino 5D. To jednak nie koniec ogromu atrakcji jakie zostały przygotowane dla gości. Ciekawą zabawą dla dzieci jest płukanie złota, a także małe ZOO. W miasteczku można skorzytać z okolicznych westernowych sklepów, a także z restauracji. Na terenie Twinpigs znajdziecie takie miejsce jak „Panna Maria, Teksas”, gdzie przeniesiesie się do prawdziwych smaków USA. Podsumowując, Twinpigs to centrum rodzinnej rozrywki. Ponad 30 atrakcji, niezapomniane pokazy kaskaderskie, muzyka na żywo,, rewelacyjne amerykańskie jedzenie i fantastyczna atmosfera!

Miasteczko Westernowe Twinpigs

ul. Katowicka 24, Żory

tel. 32/ 416-08-88, 531-362-408

www.twinpigs.zory.pl