• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpg

Małopolska dla dzieci i młodzieży - wycieczki szkolne 2018

Małopolska to region leżący w południowo-wschodniej części Polski. Jego stolicą jest Kraków – jedno z najpiękniejszych polskich miast. Każdy kto odwiedza miasto jest pod ogromnym wrażeniem jego niepowtarzalnego klimatu.

Piękne zabytki, Jaskinia Smoka na wzgórzu Wawelu, urokliwy rynek oraz sławny Kościół Mariacki - to dopiero fragment tego wspaniałego miasta. Znajdziecie tu takie atrakcje jak Galerię Stalowych Robotów, Historyland, a także Klockoland. Nieopodal Krakowa odwiedzić możecie ciekawe kopalnie. Najstarszą kopalnię soli kamiennej w Polsce – Kopalnię Bochnia, oraz światowej sławy Kopalnię Soli w Wieliczce. W Zatorze zaczerpniecie dawkę dobrej zabawy w największym Parku Rozrywki w Polsce, Energylandii. Małopolska kryje wiele innych atrakcyjnych miejsc. W malowniczych Pieninach zachwycicie się przepięknymi, górskimi widokami. Będziecie mieć możliwość przemierzenia Dunajca tratwami Flisackimi, pontonami, a także statkami i gondolami. Doskonałych doznań dostarczy Wam wspinaczka na Trzy Korony, a także zwiedzanie okolicznych zamków. W Zakopanem ma swój początek wiele atrakcyjnych szlaków turystycznych. Moda na Zakopane od wielu lat nie tylko nie ustaje, ale przyciąga z roku na rok coraz to więcej turystów i wczasowiczów, którzy zachwyceni wyjątkowością tego miejsca często wracają w te strony. Punktem obowiązowym jest odwiedzenie Gubałówki oraz domku do góry nogami, gdzie doświadczycie ciekawej lekcji fizyki. Małopolska to przede wszystkim malownicze krajobrazy, nowoczesne uzdrowiska, bogata kultura oraz wiele niesamowitych atrakcji!