• Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
JuraPark-krasiejow.pngbassau.jpgkopalnia_nowa_ruda.jpgmbaner_szpryngiel.jpgski_raft.jpgtwoje_miejsce.jpg

Małopolska dla dzieci i młodzieży - wycieczki szkolne 2019

Małopolska to region leżący w południowo-wschodniej części Polski. Jego stolicą jet Kraków – jedno z najpiękniejszych polskich miast. Każdy, kto odwiedza miasto jest pod ogromnym wrażeniem jego niepowtarzalnego klimatu.

Piękne zabytki, Jaskinia Smoka na wzgórzu Wawelu, urokliwy rynek oraz sławny Kościół Mariacki – to dopiero fragment tego wspaniałego miasta. Znajdziecie tu również sporą dawkę atrakcji turystycznych, takich jak: Historyland, GoKidz, a także Polonia Wax Museum, czyli muzeum sławnych postaci, stworzonych z wosku.

Nieopodal Krakowa odwiedzić możecie ciekawe podziemne trasy turystyczne. Najstarszą kopalnię soli kamiennej w Polsce – Kopalnię Bochnia, oraz światowej sławy Kopalnię Soli w Wieliczce. W Zatorze zaczerpniecie dawkę dobrej zabawy w parkach rozrywki: Energylandii i Zatorland.

Małopolska kryje jeszcze wiele innych atrakcyjnych miejsc. W malowniczych pieninach zachwycicie się przepięknymi górskimi widokami, będziecie mieć możliwość przemierzenia Dunajca tratwami Flisackimi, pontonami, a także statkami i gondolami. Doskonałych doznać dostarczy Wam wspinaczka na szczyt Trzech Koron, a także zwiedzanie okolicznych zamków.

W Zakopanem ma swój początek wiele atrakcyjnych szklaków turystycznych. Moda na to miejsce od wielu lat nie ustaje i przyciąga w swój rejon wielu turystów, którzy są zachwyceni wyjątkowością tego miejsca. Punktem obowiązkowym jest oczywiście odwiedzenie Gubałówki oraz domku do góry nogami. Na najsławniejszej zakopiańskiej ulicy – Krupówkach – znajdziecie również mnóstwo atrakcji turystycznych: Zbójnicka kryjówka, Papugarnia, Lustrzany Labirynt i Figury Woskowe.

Tuż obok województwa Małopolskiego, odnajdziemy jedną z wyjątkowych atrakcji, która przeniesie nas w świat dziecięcych baśni i bajek. W Centrum Bajki w Pacanowie, spotkacie rezolutnego Koziołka Matołka.