Zwiedzaj z nami
południową Polskę!
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  •  +48 698 613 550
facebook icon
instagram icon
youtube icon

Spływy Pontonami Ski-Raft w Bardo

Ski-raft to świat pełen adrenaliny i dobrej przygody, który gwarantuje bajkowe widoki i niezapomniane przeżycia. Czeka tu na Was spływ pontonami Przełomem Bardzkim oraz tajemniczy Folwark Szyfrów!

Bajkowe widoki na przygodę... Przygoda piękna z natury! Bardo, Wrota Ziemi Kłodzkiej, to tutaj, w tym magicznym miasteczku, znajdziecie miejsce wyjątkowe, miejsce skąd można wyruszyć na wyprawę pięcioma meandrami Nysy Kłodzkiej, miejsce gdzie powstały Spływy Pontonowe Bardo. Miejsce gdzie można spróbować swoich sił na kajakach górskich. Miejsce z wyjątkowym widokiem na Obryw Skalny, a w tym miejscu, mogą zjeść Państwo prawdopodobnie najlepszego pstrąga w okolicy, podawanego według starej receptury z masłem czosnkowym, pietruszką i warzywami. Miejscem tym, jest Przystań Wodna Bardo, położona nad samym brzegiem Nysy Kłodzkiej. Wciśnięta w zakole rzeki, w dolinie Przełomu Bardzkiego, swoim specyficznym mikroklimatem, sprawia iż, człowiek jest zawsze pełen energii. Na naszej przystani, do Państwa dyspozycji jest parking gdzie można bezpiecznie pozostawić swój samochód i udać się na wycieczkę pieszą, rowerową lub przesiąść się do naszego busa i wybrać na spływ pontonowy lub kajakowy Nysą Kłodzką. To właśnie z parkingu, przy przystani, przy ul. Skalnej, mają swój początek szlaki turystyczne, polecamy spacer do kamienia Brygidy dla osób preferujących łagodne trasy. Dla osób szukających dłuższych wycieczek, doskonałą propozycją będzie wejście na Obryw Skalny, punk widokowy z którego roztacza się przepiękna panorama Barda, gór Bardzkich i Przełomu Bardzkiego. Jest to również doskonałe miejsce do rozpoczęcia wycieczki do magicznego Barda. Dla osób szukających relaksu, proponujemy miejsce plażowe z ustawionymi leżakami, na których, mozna spędzić nawet cały dzień.Każdy turysta, uzyska u nas niezbędne informację dotyczące szlaków pieszych, rowerowych oraz szlaku wodnego. Przy kasie są dostępne mapy oraz informatory.

FOLWARK SZYFRÓW

 Lubicie się bać? Otwieramy specjalnie dla Was, stary Grobowiec Marianny Orańskiej, miejsce nawiedzone przez XIX wiecznego upiora, miejsce pełne grozy, przesiąknięte zapachem śmierci i obłędu… Czy uda Wam się z niego wydostać? Podejmij wyzwanie, zbierz grupę znajomych i postaraj się odkryć tajemnicę tej starej krypty…
Zasady zabawy są proste, wchodzicie do Grobowca i musicie odnaleźć wyjście, szybciej niż odnajdzie was duch pilnujący tajemnicy grobu Marianny Orańskiej. Minimalna ilość uczestników to 2 osoby, maksymalnie 6. Czas zabawy jest mocno uzależniony od waszej zdolności orientacji w ciemnościach, odporności na stres, średnio zajmuje to ok 20 do 30 minut. Koszt to 15 zł od osoby. Pracujemy 7 dni w tygodniu, rezerwacje wskazana pod numerem tel. 725-300-303
Zapraszamy do Horror House w Grobowcu Marianny Orańskiej.
Folwark Szyfrów, to miejsce na mapie atrakcji turystycznych Kotliny Kłodzkiej, w którym to, poznacie historię Dolnego Śląska poprzez interaktywną zabawę przeniesioną rodem z gier komputerowych. Proponujemy zabawę w wyjście z pokoju w mniej niż 60 minut, każdy z nich, jest opowieścią, której jesteście głównymi bohaterami, gdzie musicie wykazać się sprytem, spostrzegawczością, logicznym myśleniem i przede wszystkim, działać zespołowo.
Zapraszamy do naszego Live Escape the Room w Ski-Raft Resort Ławica k/Kłodzka