Game Planet w Zakopanem

Game Planet w Zakopanem

Są takie miejsca, gdzie czas zaczyna płynąć zupełnie inaczej niż wcześniej. Jednym z takich miejsc jest Game Planet w Zakopanem. Mowa o salonie gier, który pozwala uczestnikom przenieść się do zupełnie innego świata. Świata, w którym najważniejsza jest szeroko pojmowana rozrywka. Można wręcz powiedzieć, że jest to lokalizacja uniwersalna.

Tatrzańskie Mini ZOO – atrakcje Zakopane

Tatrzańskie Mini ZOO – atrakcje Zakopane

Często rozglądamy się za tym, co większe. Kiedy widzimy coś większego, od razu pojawia się myśl, że mowa o czymś lepszym. Można to zrozumieć, aczkolwiek warto też pamiętać o tym, że małe również może okazać się zachwycające. Najlepszym tego przykładem Tatrzańskie Mini ZOO. Jeżeli słyszysz o tym miejscu po raz pierwszy, to znaczy, że najwyższa pora zapoznać się ze szczegółami. Mowa o atrakcji dla dzieci, ale nie ulega wątpliwości, że zachwyceni mogą być wszyscy niezależnie od wieku.

Park Miniatur Inwałd

Park Miniatur Inwałd – w sam raz na wycieczkę szkolną!

Często możemy zauważyć, że ludzie dążą do tego, co jest większe. Jeżeli coś jest większe, to gdzieś tam w domyśle uważamy, że mowa o czymś bardziej atrakcyjnym. Pewnie w większości przypadków tak właśnie jest, ale warto także pamiętać o wyjątkach. Do wyjątków możemy zaliczyć choćby Park Miniatur w Inwałdzie.

Małe, także może okazać się piękne. Nie można o tym zapomnieć.

Energylandia w Zatorze
Featured

Energylandia – wizyta w największym polskim parku rozrywki

Są takie miejsca, których nie trzeba przedstawiać i Energylandia bez wątpienia zalicza się do tego grona. Mowa w końcu o największym polskim parku rozrywki. Niektórzy wręcz mówią, że można to miejsce nazwać prawdziwym centrum rozrywki.

Rejsy gondolami po jeziorze Czorsztyńskim
Featured

Rejsy gondolami po jeziorze Czorsztyńskim

Rejsy gondolami „Czorsztyniankami” to świetny sposób na zwiedzenie różnych zakątków Jeziora Czorsztyńskiego. Miła atmosfera i opieka profesjonalnych kapitanów sprawi, że rejs gondolą po Jeziorze Czorsztyńskim na pewno zostaje miłym wspomnieniem z pobytu na Podhalu.

Terma Bania - wycieczki szkolne

Terma Bania - wycieczka do nowoczesnego parku wodnego

Jeżeli szukasz niezapomnianych wrażeń, Terma Bania powinna wzbudzić twoje zainteresowanie. To nie jest propozycjach, jakich wiele – to gwarancja niezwykłej przygody i niezliczonej liczby atrakcji z myślą o najmłodszych. Terma Bania to miejsce, które po prostu trzeba kiedyś poznać.

Zamek Dunajec w Niedzicy
Featured

Zamek Dunajec w Niedzicy

Niedzicki zamek i otaczająca go kraina to jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Stanowi dziś charakterystyczny element krajobrazu polskiego Podtatrza.