Spływy pontonami na rzece Bóbr BERGA

Spływy pontonami na rzece Bóbr BERGA

Berga jest jedną z najprężniej działających firm na terenie Karpacza i Szklarskiej Poręby specjalizującą się w organizowaniu imprez integracyjnych dla firm, a także rozrywki dla całych rodzin oraz dla dzieci i młodzieży. Wychodząc na przeciw potrzebom naszych uczestników poszerzyliśmy ofertę o spływy pontonami (spływy pontonowe) dostępne od kwietnia do końca października, stworzyliśmy ofertę obozów i kolonii przygodowych oraz dodaliśmy ofertę dla Klientów indywidualnych.

Siedlisko Pstrąga - atrakcje Karkonoszy

Siedlisko Pstrąga - atrakcje Karkonoszy

Zapraszamy do Siedliska Pstrąga w Mysłakowicach. Nasza restauracja jest kojarzona z daniami o wysokich walorach smakowych! Oczywiście, głównym daniem jest pstrąg w ziołach z pieca o niezwykle oryginalnym i niepowtarzalnym smaku oparty na naszej tajemniczej recepturze… Dodatkowo dostępne jest łowisko ogólne oraz pstrągowe. Zapraszamy!

Loty Balonem Balloon Expedition
Featured

Balloon Expedition – podążaj za marzeniami!

Oderwij się z nami od przyziemnych spraw! Szukasz wyjątkowej atrakcji w Karkonoszach?

spływy pontonowe, folwark szyfrów, paintball

Resort Ławica Ski-Raft - spływy pontonowe, folwark szyfrów, paintball

Często można usłyszeć o tym, że atrakcje dostępne są latem lub zimą. To coś, do czego raczej wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni. Niemniej jednak są też miejsca, które potrafią urzekać niezależnie od pory roku. Świetnym przykładem jest Resort Ławica Ski-Raft.

Kopalnia Złota w Złotym Stoku

Kopalnia Złota w Złotym Stoku – wizyty grup zorganizowanych

Poszukiwanie atrakcji dla dzieci to temat, który prawdopodobnie często wywołuje spore emocje. Wielokrotnie jest tak, że oczekiwania dzieci nie pokrywają się z tym, co myślą rodzice. Konieczne jest więc poszukiwanie płaszczyzny porozumienia. Płaszczyzna ta może oznaczać poszukiwanie kompromisu, jak i postawienie na wspólne atrakcje. Wydaje się, że wielokrotnie zapominamy o tym, iż nie brakuje miejsc, gdzie młodsi i starsi mogą znaleźć coś satysfakcjonującego.

Kuligi i dorożki KOŃ-RAD Szklarska Poręba
Featured

Kuligi i dorożki KOŃ-RAD Szklarska Poręba

Zapraszamy Państwa do skorzystania zatrakcji jaką są nocne kuligi z pochodniami i ogniskiem. Jeździmy malowniczym duktem leśnym, położonym w aktrakcyjnej części Szklarskiej Poręby, skąd rozpościera się widok na piękną panoramę gór Karkonoskich.

Galeria Figur Stalowych Zakopane

Galeria Figur Stalowych Zakopane – czy ten świat nie wygląda znajomo?

Zakopane może kojarzyć się z górami, skocznią narciarską czy po prostu zimą. To wszystko jest jak najbardziej zrozumiałe. Musimy jednak pamiętać o tym, że są miejsca, które potrafią zaskakiwać na różne sposoby. Jednym z takich miejsc jest zakopiańska Galeria Figur Stalowych. Co można powiedzieć o tej atrakcji?

Spływy flisackie Dunajcem

Spływy flisackie – co powiesz na spływ Dunajcem?

Często jest tak, że zastanawiamy się nad tym, w jaki sposób uatrakcyjnić sobie czas. Pojawiają się wtedy różne pomysły, ale widać też, że nie zawsze jesteśmy świadomi tego, co się dzieje najbliżej nas. Świetnym tego potwierdzeniem jest sezon flisacki. Jeżeli słyszysz o tym sezonie po raz pierwszy, to znaczy, że masz wiele do nadrobienia.

Kopalnia Soli "Wieliczka"

Kopalnia Soli "Wieliczka" – bezcenny zabytek kultury materialnej

Są miejsca, które po prostu wypada odwiedzić i jednym z takich miejsc jest Kopalnia Soli “Wieliczka”. O Kopani Soli “Wieliczka” powiedziano już wiele, ale trzeba też przyznać, że mowa o czymś, co każdorazowo można odkrywać na nowo. Każda wycieczka to inne wrażenia i inne wspomnienia!