Game Planet w Zakopanem

Game Planet w Zakopanem

Są takie miejsca, gdzie czas zaczyna płynąć zupełnie inaczej niż wcześniej. Jednym z takich miejsc jest Game Planet w Zakopanem. Mowa o salonie gier, który pozwala uczestnikom przenieść się do zupełnie innego świata. Świata, w którym najważniejsza jest szeroko pojmowana rozrywka. Można wręcz powiedzieć, że jest to lokalizacja uniwersalna.

Na każdą okazję?

Lokalizacja uniwersalna, ponieważ wielokrotnie zdarza się tak, że plany muszą zostać odwołane z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych. W przypadku Game Planet taka sytuacja jest niemożliwa, ponieważ mowa o salonie znajdującym się na drugim piętrze Galerii Handlowej Krupówki.

Oczywiście nie tylko w tym tkwi sukces. Najważniejsze są możliwości, na które mogą liczyć ludzie. Pod tym względem naprawdę trudno jest znaleźć jakiś powód do narzekań. Można odnieść wrażenie, że nawet najbardziej wymagające osoby powinny znaleźć coś zgodnego ze swoimi zainteresowaniami.

Rozrywka tylko dla siebie?

Być może część osób myśli, że mowa o rozrywce, która najlepiej sprawdzi się w przypadku samotnego wypadu, ale takie stawianie sprawy nie ma przełożenia na rzeczywistość. Jest dokładnie odwrotnie, ponieważ Game Planet w Zakopanem to miejsce przygotowane na różne okoliczności. Można bawić się samodzielnie, ale też nic nie stoi na przeszkodzie, aby świetnie bawić się w towarzystwie rodziny czy znajomych.

Niektórzy mogą kojarzyć atrakcje z automatami do gry, ale realia są nieco inne. Owszem, można pograć na automacie, ale dobrze też skupić się na stołach do bilardu. Przy bilardzie towarzystwo jest po prostu koniecznością, prawda?

Ticket Redemption

Warto też wiedzieć, że zasady gier nie powinny stanowić trudności. Wystarczy wziąć pod uwagę, że gra na automatach funkcjonuje zgodnie z zasadami Ticket Redemption. Ticket Redemption to system, który na terenie Stanów Zjednoczonych cieszy się sporą popularnością. Jeśli słyszysz o tym po raz pierwszy, nie ma powodów do obaw, gdyż zasady są prościutkie.

Wszystko zaczyna się od tego, że gracz nagradzany jest za pomocą biletów. Bilety oczywiście wydawane są przez automaty. Jak się można domyślić, liczba biletów zależna jest od tego, co uda się w danej grze osiągnąć. Na tym naturalnie nie koniec – wydawane bilety podlegają wymianie na nagrody rzeczowe. Rzecz jasna obowiązuje specjalny cennik.

Gdyby jednak pojawił się jakiś kłopot, absolutnie nie ma się czym przejmować. W końcu nie brakuje osób odpowiedzialnych za szeroko rozumiany porządek. Osoby te z przyjemnością wyjaśnią ewentualne niejasności. Pracownicy zdają sobie sprawę z tego, że czasem nawet teoretycznie proste zasady mogą sprawiać trudności. Zwłaszcza że przecież nie wszyscy musieli mieć wcześniej do czynienia z automatami.

Ile trzeba zapłacić za wstęp?

Wypada także zatrzymać się przy pieniądzach. Można pokusić się o stwierdzenie, zgodnie z którym niektórzy sądzą, iż za wstęp należy płacić. Myślenie w ten sposób nie jest jednak zgodne z tym, co mamy w Game Planet. Osoby zainteresowane zabawą w tym miejscu muszą rozróżniać dwie kwestie – wstęp do salonu i korzystanie z oferowanych możliwości. Sam wstęp nie wiąże się z żadną opłatą. Jeśli chce się zagrać na automatach, wpłata jest konieczna. Nie chodzi o wielkie pieniądze – automaty przyjmują kwoty od 2 do 5 zł.

Warto też pamiętać o tym, że dla części osób gra na automacie zawsze może wiązać się z tym samym. Rzeczywistość przedstawia się jednak inaczej. Z jednej strony jest Ninja Challenge, natomiast z drugiej pirackie Treasure Quest. Z kolei w Ring Toss można przetestować swoją celność. Jak widać, możliwości nie brakuje i co równie istotne, to tylko część oferty.

Atrakcje dostępne codziennie!

Nie ma także co ukrywać, że podczas poszukiwania atrakcji spore znaczenie ma to, co możemy powiedzieć dostępności. W przypadku Game Planet nie ma najmniejszych powodów do narzekań. Atrakcje czekają codziennie od 10:00 do 21:00. Czy w takiej sytuacji można nie znaleźć czasu na wizytę? Wydaje się to raczej wątpliwe.

Oczywiście należy też pamiętać o tym, że zawsze możemy mieć wyjątki. Za wyjątki mogą posłużyć choćby różnorakie święta. Wszyscy potrzebują odpoczynku i co za tym idzie, miejsce może okazać się zamknięte. Zresztą działa to też w drugą stronę – szeroko rozumiana rozrywka w okresie świątecznym niekoniecznie jest priorytetem.

Wyjazd grupą zorganizowaną

Dobrze też pamiętać o tym, że wizyta w Game Planet może okazać się świetnym pomysłem niezależnie od okoliczności. Nie ma znaczenia, czy szukasz czegoś dla siebie, dla rodziny/znajomych, czy może potrzebne jest coś dla grupy zorganizowanej. W ogóle wyjazd grupy zorganizowanej to świetny przykład tego, jak duże znaczenie ma ekipa.

Wypada także mieć na uwadze, że wyjazd grupą zorganizowaną to sporo przyjemności, ale i obowiązki. Trzeba liczyć się choćby z tym, że chętnych do korzystania z atrakcji jest cała masa. Czy jest to problem, z którym można sobie poradzić? Bardzo prawdopodobne, że jest to pytanie, które część osób sobie teraz zadaje.

Trudno też mówić o jakiejś odpowiedzi, ponieważ na Facebooku mamy jedynie szczątkowe informacje. Można jednak przypuszczać, że wszystko jest do ustalenia.

Wyłącznie rozrywka?

Grupy zorganizowane głównie kojarzą się z wycieczkami szkolnymi i naturalnie nie ma w tym niczego dziwnego. Warto jednak zatrzymać się przy tym, jak odbierać ewentualną wizytę na planecie gier.

Wydaje się, że potencjalna wizyta dla wielu osób byłaby wyłącznie rozrywką. To zrozumiałe, ale nie zapominajmy też o tym, że czasem dobrze spojrzeć na okoliczności w szerszej perspektywie. Owszem, Game Planet zapewnia tylko rozrywkę, ale czy ktoś powiedział, że wizyta musi ograniczać się wyłącznie do korzystania z tego zestawu gier? Poza tym grupa zorganizowana może pochodzić z miejscowości dość dalekiej od Zakopanego. W takim przypadku wręcz wypadałoby odwiedzić przynajmniej kilka atrakcji. Nie ma także co ukrywać, że Zakopane to miasto, gdzie na nudę nie można narzekać. To gwarancja masy atrakcji dla ludzi w różnym wieku. Wystarczy tylko zastanowić się nad oczekiwaniami i rozejrzeć się wokół. Coś się powinno znaleźć.