Resort Ławica Ski-Raft - spływy pontonowe, folwark szyfrów, paintball

Często można usłyszeć o tym, że atrakcje dostępne są latem lub zimą. To coś, do czego raczej wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni. Niemniej jednak są też miejsca, które potrafią urzekać niezależnie od pory roku. Świetnym przykładem jest Resort Ławica Ski-Raft.

Witamy w świecie Ski-raft!

spływy pontonowe ski-raft

Ludzie, którzy odpowiadają za atrakcje mają jeden cel – stworzenie przestrzeni, gdzie można zapomnieć o różnorakich zmartwieniach. Wszyscy, którzy chcą odpocząć, mają za sobą wiele mniej lub bardziej nieprzyjemnych wspomnień. W takiej sytuacji można więc mieć więc tylko jeden cel – zadbanie o szansę na stworzenie efektywnego odpoczynku.

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę, że możemy wyróżnić następujące możliwości:

  • oferta na lato,
  • oferta na zimę,
  • imprezy integracyjne,
  • Folwark Szyfrów,
  • pałac Ławica noclegi,
  • glamping Ławica noclegi,
  • Paintball.

Czy każda osoba może znaleźć coś adekwatnego do oczekiwań? Przyjrzyjmy się poszczególnym propozycjom (czy też zestawom propozycji).

Oferta na lato - spływy pontonowe Przełomem Bardzkim

spływy pontonowe ski-raft

Oferta na lato z wiadomych względów nie wzbudza teraz zainteresowania, ale pamiętajmy o tym, że czas mija naprawdę szybko. Poza tym to tylko kilka miesięcy. Miesięcy, po których będziemy cieszyć się najpierw wiosennym, a potem letnim słońcem. Przez ofertę na lato należy rozumieć spływy pontonowe w Bardzie, kajaki górskie w Sudetach i rafting. Spływy pontonowe w Bardzie to szansa, aby znaleźć się w przepięknym otoczeniu.

Trasa przebiega przez Przełom Bardzki znajdujący się na Nysie Kłodzkiej. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że jest to jedna z najpiękniejszych polskich lokalizacji. Kajakarstwo górskie bez wątpienia wymaga większych umiejętności niż spływy pontonowe. Tym samym zawsze konieczne jest dobre przeszkolenie. Zalety są ważne, ale bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Na dodatek nie musisz się o nic martwić, ponieważ szkolenie może zostać przeprowadzone na miejscu. Pracownicy robią wiele, aby spełniać oczekiwania klientów.

Oferta na zimę - wypożyczalnia sprzętu narciarskiego w Zieleńcu

wypożyczalnia nart zieleniec

Oferta na zimę to wykorzystanie zalet, jakie niesie za sobą Zieleniec. Stacja narciarska Zieleniec jest odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających osób. Wystarczy spojrzeć na liczby – mamy 31 wyciągów i blisko 20 km stoków o różnym poziomie trudności. Do tego snow parki czy przedszkola narciarskie. Czy można chcieć czegoś więcej? Zrobiono wiele, aby stworzyć obszar, w którym każda osoba będzie czuła się komfortowo.

Na terenie Zieleniec Sport Arena znajdziecie również profesjonalną wypożyczalnię nart i snowboardów, czyli wsparcie przy nieprzewidzianych okolicznościach. Co warte podkreślenia - każdy miłośnik białego szaleństwa znajdzie tutaj sprzęt najwyższej jakości i sprawdzone marki. 

Imprezy integracyjne w Resorcie Ławica

imprezy integracyjne ski-raft

Imprezy integracyjne to część oferty powstała z myślą o tych, którzy chcą pojawić się sporą grupą. Krótko mówiąc, chodzi o firmy i szkoły. Możliwości jest wiele i co oczywiste, kluczowe jest to, o jakich uczestnikach możemy rozmawiać. Impreza integracyjna dla firm jest czymś zupełnie innym niż impreza przygotowana z myślą o mniejszych lub większych dzieciach. Naturalnie pracownicy są gotowi na różne okoliczności.

Dość powiedzieć, że możemy mówić o przygotowaniu się na kilkuosobowe firmy i duże korporacje. Ponadto impreza integracyjna może wiązać się ze współpracą, jak i wyciszeniem. Jeżeli wszyscy mają być zadowoleni, konieczne jest zadbanie o każdy drobiazg.

Folwark Szyfrów

folwark szyfrów atrakcje ziemia kłodzka

Folwark Szyfrów to z kolei atrakcja powstała z myślą o tych, którzy pasjonują się tajemnicami i łamigłówkami. Wręcz możemy opowiadać o historiach, które nigdy nie znalazły swojego zakończenia. Folwark Szyfrów może wzbudzać coś między ekscytacją a strachem. Poza tym to gra terenowa, która pozwala nawiązać do przeszłości Dolnego Śląska. Szansa, aby odbyć podróż przez kolejne epoki.

Nie będzie to jednak podróż błyskawiczna – uczestnicy mogą poznawać bohaterów, realia życia i tajemnicze losy. Do tego retrospekcje mają na celu wprowadzenie graczy do świata zadań manualnych, zagadek i tajemnic. Świata, z którego można wydostać się tylko umiejętnym podążaniem do przodu – bez sprawnego umysłu nie sposób myśleć o sukcesie.

Nolegi w Pałacu Ławica

pałac ławica noclegi

Oferta obejmuje także nocleg – w końcu część osób nie może sobie pozwolić na wizytę bez zadbania o miejsce noclegowe. Co powiesz na noclegi w Pałacu Ławica? To nie jest żart! Zainteresowani mogą być pewni błogiej ciszy, sielankowego spokoju i atmosfery, która nie jest zmącona zgiełkiem miasta. Warto również mieć świadomość tego, że nocleg w Pałacu Ławica to świetna atrakcja. Wystarczy zainteresować się szczegółami – chodzi o pałacyk secesyjny z XIX wieku.

Dobrze też spojrzeć na ten budynek jeszcze dokładniej – sztukateria, prawdziwy piec kaflowy czy oryginalne okna i drzwi. Bez wątpienia czuć dawne czasy. Wypada także zatrzymać się przy udogodnieniach – na terenie obiektu jest darmowy parking dla gości i parking ten jest na noc zamykany.

Jeżeli ktoś chce pojawić się ze zwierzęciem, nie ma problemu, aczkolwiek wymagana jest dodatkowa opłata. Co więcej, przyjeżdżająca grupa może zostać odebrana z dworca PKP w Bardzie, Kłocku lub Ławicy.

Glamping nad Nysą Kłodzką

glamping noclegi kłodzko

Jeżeli Pałac Ławica z jakichś względów nie przypadł do gustu, to może pora zainteresować się glampingiem nad Nysą Kłodzką? Dla niezorientowanych – chodzi o alternatywną formę wypoczynku, która jest połączeniem luksusu i przebywania na łonie natury. Być może glamping nie cieszy się jeszcze w naszym kraju sporym zainteresowaniem, ale nie tylko popularność ma znaczenie.

Poza tym można odnieść wrażenie, że jakiś czas sytuacja może ulec zmianie. Warto również zdawać sobie sprawę z tego, że chętni mają do dyspozycji obiekt wkomponowany w naturę. Dodatkowo wszystko znajduje się na skraju lasu, na miejscu starych przedwojennych obór. Tym samym trzeba liczyć się z korzeniami, komarami i kamieniami. Dodatkowo może być mokro i mogą fruwać liście lub rośliny pylące.

Paintball - dobra zabawa i dawka adrenaliny

paintball kłodzko ski-raft

Częścią oferty jest też paintball, czyli atrakcja, która nie wymaga przedstawiania. Prowadzenie walki przy pomocy markerów od dawna cieszy się ogromną popularnością i nic nie wskazuje na to, aby coś miało się zmienić. Warto też pamiętać o tym, że jest to gra terenowa, która wyzwala spore emocje wśród większych i mniejszych. Ponadto jest to szaleństwo, które może urzec chłopców, jak i dziewczyny.

Paintball to gra, podczas której emocje sięgają najwyższego możliwego pułapu. Z jednej strony trzeba oddawać celne strzały, natomiast z drugiej szybko można stać się ofiarą. Rozgrywka organizowana jest w plenerze. Zainteresowani mogą być pewni otwartego poligonu, który jest doskonale przygotowany. Dobrze też mieć na uwadze, że teren może okazać się bardzo zaskakujący. Istotne jest także to, że na chętnych czeka kompletne wyposażenie. Nie trzeba więc martwić się strojem – potrzeba tylko dobrych chęci.

Najlepsza zabawa jest w dużej grupie!

ski-raft spływy pontonowe

Ogrom atrakcji to duży atut, ale nie sposób też zapomnieć o tym, że sporą rolę odgrywa towarzystwo. Temat ten został już poniekąd poruszony przy okazji imprez integracyjnych. Jak już wiesz, możemy mówić o przyjazdach firm, jak i wycieczek szkolnych.

Wycieczki szkolne, imprezy integracyjne

Zatrzymajmy się przy wycieczkach szkolnych – szkoła nierozerwalnie kojarzy się z nauką, ale musi znaleźć się też czas na odpoczynek. Resort Ławica Ski-Raft to miejsce, gdzie dzieci zapomną o trudach nauki i nabiorą sił do dalszej pracy. Pracownicy są przygotowani na spore oczekiwania – świadczy choćby o tym informacja dotycząca sprzętu pływającego – możemy przeczytać, że w grę wchodzi obsłużenie nawet tysiąca osób. Niemniej jednak nigdy nie jest tak, że coś można zagwarantować. W związku z tym zawsze wskazana jest rezerwacja. Rezerwacja dotyczy nie tylko grup.

Warto też pamiętać o tym, że wycieczki nie muszą być jednodniowe. Wszystko zależy od tego, jak przedstawiają się oczekiwania. Nie ma też co ukrywać, że jeden dzień może okazać się zbyt krótkim okresem na poznanie uroków Resortu Ławica Ski-Raft. Poza tym kilkudniowe wycieczki bardziej sprzyjają integracji czy też lepszemu poznaniu się – musimy pamiętać o tym, że czas poza szkołą to coś zupełnie innego niż godziny spędzone na lekcjach.

Potrzebne wyjaśnienia?

Wszelkie szczegóły na temat atrakcji możesz znaleźć na stronie internetowej. Gdyby mimo to coś wzbudzało wątpliwości, zawsze można skorzystać z danych kontaktowych. Pracownicy szybko udzielą niezbędnych wyjaśnień. Jeżeli dodatkowo potrzebne będzie jakieś doradztwo, pomoc również zostanie udzielona. Resort Ławica Ski-Raft to miejsce, które tworzą ludzie i nie chodzi w tym momencie tylko o tych, którzy dbają o poszczególne propozycje. Nie sposób też zapomnieć o gościach – indywidualnych czy przyjeżdżających grupą zorganizowaną. To te osoby najlepiej wiedzą, czego potrzebują. Co sprawi największą radość.

Bardzo ważne jest też to, że Resort Ławica Ski–Raft czeka na gości latem i zimą. Co więcej, jest to miejsce, które przez cały rok urzeka równie mocno. Często mówi się o tym, że dobrze byłoby móc zatrzymać czas – to jest niemożliwe, ale kiedy korzysta się z przygotowanych atrakcji, rzeczywiście można pomyśleć, że czas się zatrzymał.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.ski-raft.pl