Magiczne Ogrody

Magiczne Ogrody – Rodzinny Park Tematyczny

Wizyta w parku to coś, o czym prawdopodobnie rozmawia się dość często. Z drugiej strony musimy pamiętać, że mamy do czynienia z różnymi ofertami. Świetnym przykładem są Magiczne Ogrody, czyli pierwszy polski rodzinny park tematyczny. Możemy mówić o możliwości przeniesienia się do świata baśni. Czy taka propozycja przedstawia się interesująco?

Przede wszystkim należy zdawać sobie sprawę z tego, że można opowiadać o świecie stworzonym zgodnie z autorską baśnią. Nie chodzi więc o coś stosunkowo znanego. Mamy szansę znaleźć się w miejscu, które dla wielu osób jest jedną wielką tajemnicą. Fakt ten może niewątpliwie ekscytować. Niemniej ekscytacja związana z czymś nieznanym to dopiero początek tego, co ważne.

Piękny ogród i baśniowa opowieść

Pewnie wielokrotnie można usłyszeć o tym, że jakieś obszary nie mogą się ze sobą łączyć. Można to zrozumieć, ale pamiętajmy też o tym, że czasem warto postawić na przełamywanie schematów – może właśnie tego potrzebują turyści? Magiczne Ogrody można określić jako połączenie pięknego ogrodu i baśniowej opowieści. Co więcej, jest to połączenie, które wiele osób zachwyca! To powinno dać do myślenia wszystkim tym, którzy mają jakieś wątpliwości.

Być może niektórzy zastanawiają się nad tym, co jest najważniejsze w Magicznych Ogrodach. Tymczasem mamy park, w którym zmysły są niejako zmuszone do tego, aby działać bardzo intensywnie. Warte odnotowania jest też to, że mamy dominację naturalnych materiałów (chodzi choćby o kamień czy piasek).

Jakie atrakcje tu znajdziecie?

magiczne ogrody

W ten sposób dochodzimy do atrakcji. Osoby zainteresowane ofertą powinny pamiętać o tym, że przygotowane wyzwania budują pewność siebie i poczucie własnej wartości. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że jedno i drugie jest niezwykle istotne. Nie sposób też nie zatrzymać się przy różnorodności. Goście mogą spodziewać się podziemnych tuneli czy karuzeli, które można napędzić jedynie siłą mięśni. Wypada też przyznać, że jest to dowód na to, iż pomoc dorosłych może okazać się nieodzowna.

Ponadto wszystko odbywa się w otoczeniu wielu kwiatów, drzew i krzewów. Otoczenie także ma wielkie znaczenie! Nie można też zapomnieć, że wśród tych kwiatów czy krzewów mamy wyjątkowe stworzenia. Fakt ten dodaje swoistego kolorytu. Poza tym można zauważyć, że niektóre osoby korzystają z leżaków. Wydawać się to może zaskakujące, ale absolutnie nie ma się czemu dziwić. Świetna zabawa jest istotna, ale podczas każdej zabawy nie obejdzie się bez czasu na przerwę. Zdarza się, że nie ma innego wyjścia niż postawienie na odpoczynek.

Ważne jest też to, że goście doświadczają autentycznych przeżyć. Fakt ten sprawia, że każda chwila jest na swój sposób wyjątkowa. Zresztą mowa o czymś, co jest widoczne po gościach. Osoby korzystające z oferty zostają w Magicznych Ogrodach na długo!

Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego

Kluczowe jest szczęście klientów, ale miło też, gdy Magiczne Ogrody są doceniane wśród innych osób. To nawiązanie do tego, co wydarzyło się w 2015 roku. Dla niezorientowanych – Magiczne Ogrody otrzymały Certyfikat Najlepszego Produktu Turystycznego! Naturalnie można też mówić o tym, że widoczne jest uznanie internautów.

Dobrze także pamiętać o tym, że osiąganie sukcesów oznacza też większą odpowiedzialność. Potencjalni goście zaczynają znacznie więcej wymagać. Niemniej jednak nie ma w tym rzecz jasna niczego złego. Zadowolenie klientów jest najważniejsze – to się nie zmienia bez względu na oczekiwania. Wiadomo też, że nieustannie jest jakieś pole do poprawy.

Dom Czarodzieja czy Ogród Wróżek?

magiczne ogrody

Można przypuszczać, że często mówi się o tym, iż na niektóre rzeczy jest już za późno. Nie jest to jednak do końca prawda. W Magicznych Ogrodach jest szansa na to, aby obudzić w sobie radość dziecka i to bez względu na wiek. To nie są tylko słowa – Dom Czarodzieja czy Ogród Wróżek to przykłady miejsc, w których ludzie bardzo szybko mogą zapomnieć o tym, ile mają lat. W ogóle jest to coś, co dość trudno opisać. Pewne rzeczy po prostu powinno się przeżyć!

Wiadomości dla rodziców

Magiczne Ogrody to fantastyczna propozycja dla całej rodziny, ale pamiętajmy też o tym, że wizyta zawsze oznacza konieczność zadbania o różnorakie formalności. Na każdym obszarze obowiązują określone zasady, do których należy się dostosować. Innej drogi nie ma.

Nie jest to jednak jakiś powód do niepokoju. Można wręcz stwierdzić, że realia przedstawiają się dokładnie odwrotnie. Wystarczy spojrzeć choćby na miejsca parkingowe. Poszukiwanie miejsca parkingowego może jawić się jako coś problematycznego, ale zostawmy to. Osoby zainteresowane ofertą mają pewność, że bez problemu zaparkują. Troska o zadowolenie klientów to coś więcej niż przygotowanie ciekawej listy atrakcji.

Troszczenie się o klientów może mieć naprawdę różne podłoże i poniekąd dalej się na tym skoncentrujemy. Osobom odpowiedzialnym za atrakcje zależy na tym, aby najmłodsi wchodzili za symboliczne 5 zł. Kryterium nie jest jednak wiek – 5 zł to koszt, jaki ma zostać poniesiony przez dzieci do 100 cm wzrostu. W kwestii cen niezwykle istotna jest też Karta Dużej Rodziny. Karta Dużej Rodziny powoduje, że bilet do Magicznych Ogrodów kosztuje 10% mniej! To nie jest pomyłka – zniżka naliczana jest od łącznej sumy do zapłaty. Jeżeli myślisz, że na tym koniec, to jesteś w błędzie! Możemy mówić również o kierowaniu się do osób z niepełnosprawnością i jubilatów. Pierwsza grupa wchodzi za 10 zł, natomiast druga płaci 20 zł. Niektórzy mogą teraz pomyśleć, że urodziny są raz w roku i tym samym skorzystanie z promocji nie jest najłatwiejszym zadaniem. W Magicznych Ogrodach rzeczywistość przedstawia się jednak zupełnie inaczej, bo świętowanie trwa 11 dni – 5 dni przed urodzinami, dzień urodzin i 5 dni po urodzinach!

Istotne jest również to, że Magiczne Ogrody pozwalają dzieciom na wychodzenie poza ramy. Mamy do czynienia z miejscem swobodnej zabawy i doświadczania. Co za tym idzie, ważne jest, aby mieć ze sobą ubrania na zmianę. Do tego można też dodać ręcznik – w parku są obszary przygotowane specjalnie do wodnych zabaw. Nie sposób też nie wspomnieć o grillu i pikniku – po wielu atrakcjach głód jest czymś zupełnie normalnym.

Grupy zorganizowane – wycieczki szkolne

magiczne ogrody

Można przyjechać z rodziną, ale można też pojawić się grupą zorganizowaną. O wycieczkach szkolnych w końcu rozmawia się dość często. Oczywiście kierunek to sprawa, która wymaga uzgodnienia z nauczycielami/opiekunami, ale czy to jest jakiś problem?

Poza tym mowa o miejscu, które jest naprawdę wartościowe. Można to zauważyć nawet wtedy, gdy spojrzy się na ogród! Być może dla wielu osób jest to ogromne zaskoczenie, ale dziwić się nie ma czemu. Po prostu trzeba pamiętać o tym, że ogród powstał zgodnie z renesansowymi zasadami. Ponadto oznacza to, że mamy zawartą alegorię. Zrozumienie alegorii możliwe jest wtedy, gdy zna się legendy, mity czy odniesienia literackie. Krótko mówiąc, mamy edukację przez zabawę. Warte odnotowania jest też to, że mowa o scenariuszach, które zawierają treści podstawy programowej. Naturalnie nie można też zapomnieć o szeroko pojmowanych formalnościach. Wszelkie szczegóły dostępne są w Biurze Obsługi Klienta – na stronie działalności znajdziemy numer telefonu.

Co więcej, wychodzenie naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom. Jeżeli jest dużo atrakcji, prędzej lub później może pojawić się zmęczenie i głód. W kontekście rodzin była mowa o grillu i pikniku, ale na tym nie koniec! W Magicznych Ogrodach mamy także restauracje ze smaczną kuchnią czy kawiarnie z dobrą kawą i lodami. Nie musimy niczego szukać! Warto też wrócić do wspomnianych wcześniej leżaków – czy odpoczynek na leżakach nie jest ciekawą perspektywą? Na pewno mowa o czymś, co wymaga zastanowienia.

Magiczne Ogrody to pierwszy polski rodzinny park tematyczny, ale można też mówić o czymś znacznie więcej. Park ten to również możliwość przeniesienia się do zupełnie innego świata. Świata, w którym troska o komfort gości jest priorytetem.